Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmi oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı konusu nedir?

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmi aksiyon tarzında film sevenler tarafından araştırılması dikkat çekti. Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmi Hızlı ve Öfkeli serisinin üçüncü filmi olmadı bakımından ilgilerin odağı oluyor. İşte Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmi oyuncuları...

banner311
Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmi oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı konusu nedir?

HIZLI VE ÖFKELİ: TOKYO YARIŞI KONUSU NEDİR?

Sean Boswell, kendini ailesine ve çevresine karşı yabancılaşmış hisseden mutsuz bir gençtir. Yasa dışı olan sokak yarışlarına merakı, bu mutsuzluğunu yenebildiği tek yoldur. Ama bu merak, onu yerel yetkililerle de karşı karşıya getirir.

Katıldığı yarışlar hep kazalarla sonuçlanınca oğlunun hapse girmesinden korkan annesi, onu Tokyo’da yaşayan asker babasının yanına gönderir.

Tamamen farklı bir kültürde, yabancılık duygusu iyice pekişen Sean’ın Tokyo’daki sıkıcı hayatı, Twinkie ile tanışınca değişmeye başlar. Twinkie sayesinde kendini birden Tokyo’nun drift yarışları dünyasında bulur.

Daha önce alışık olduğu sokak yarışlarından çok daha yüksek tempolu olan bu yarışlarla Sean, artık hiç bilmediği dünyaların içine girmek üzeredir.

HIZLI VE ÖFKELİ: TOKYO YARIŞI OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmen koltuğunda Justin Lin'in oturduğu Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminin oyuncu kadrosunda Lucas Black, Nathalie Kelley, Sung Kang, Shad Moss, Brian Tee yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 17:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.