Hülya Koçyiğit "Ülkede baskı yok aksine herkes fazla özgür"

Hülya Koçyiğit “Şu an Türkiye’yi nasıl buluyorsunuz?” sorusuna “Söylenildiği kadar baskı olduğunu düşünmüyorum. Bundan daha açık bir toplum görmedim ben. Herkes fazla özgür. Çok fazla atıp tutuyorlar” diye yanıt verdi.

Hülya Koçyiğit "Ülkede baskı yok aksine herkes fazla özgür"

Oyuncu Hülya Koçyiğit, Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin’e konuştu. Koçyiğit röportajda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan bakışını da anlattı.

“Defalarca çok net biçimde açıkladım; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ben çok başarılı buluyorum. Ben her zaman dürüst oldum. Eleştiriye de açığım. İsteyen istediğini söylesin…” diyen Koçyiğit Erdoğan’la ilgili “Sevmekten öte takdir ediyorum. Çok da destekliyorum. Ama eğitimin düzeltilmesi konusunda kendisinden beklentimiz var. Sanat konusunda da daha büyük teşviklere ihtiyaç duyuyoruz” dedi.

“SÖYLENİLDİĞİ KADAR BASKI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM”

Hülya Koçyiğit “Şu an Türkiye’yi nasıl buluyorsunuz?” sorusuna “Söylenildiği kadar baskı olduğunu düşünmüyorum. Bundan daha açık bir toplum görmedim ben. Bir kere böylesine bir iletişim çağında yaşarken, sosyal medya hayatımızın bu kadar içindeyken kim kendini baskı altında hissedebilir ki? Kimse baskı altında değil, bilakis herkes fazla özgür. Çok fazla atıp tutuyorlar” diye yanıt verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
solmaztürk
solmaztürk - 12 ay Önce

akil teyzem benim

RECAI UNAL
RECAI UNAL - 12 ay Önce

Buyurun, belli ki, Türkiye'de değil, Ay'da yaşayan âkil insan, sözde sanatçı; zâten rol yeteneği de olmayan çakma aktris. İnsan olan bu hanımın şu söylediklerini söylemeye utanır. Hadi söyledi bu saçmalıkları, en azından söyledikten sonra utanır.

SIRADAKİ HABER