İhtiyacınız Olan Domain LimonHost’da!

İnternet sitenizin yüksek tıklanma sayısına sahip olabilmesi için iyi bir domain seçimi yapmış olmanız önemli bir kriterdir.

banner311
İhtiyacınız Olan Domain LimonHost’da!

İyi bir domain seçimi için alan adınızın akılda kalır ve orijinal olması gerekir. Benzersiz ve yapacağınız işe uygun bir alan adı seçerseniz markalaşmanız çok daha kolay olabilir.

Domain adınıza karar verdikten sonra var olup olmadığını sorgulayarak devam etmelisiniz. Bulduğunuz alan adı hali hazırda kullanılıyor ise ikinci kez alamazsınız. Seçilen domain yenilenme tarihinden sonra tekrar satın alınmadıysa 80 geçtikten sonra satın alınabilir olur. Karar verdiğiniz alan adının var olup olmadığını bulmak için LimonHost’un domain sorgulama hizmetinden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Alan adınızı, yararlandığınız hizmet doğrultusunda ücretsiz olarak da alabilirsiniz. Öncesinde var olan domaininizi ücretsiz ve kolay bir şekilde LimonHost’a transfer etmeniz mümkündür. Transfer işlemleri sırasında deneyimli teknik ekip her zaman size destek olacaktır. Transfer işlemi maksimum 5-7 gün arasında sürmektedir.

Domainler sisteme kaydolduktan sonra domain sorgulama özelliği sayesinde sorguladığınız domainin kime ait olduğunu da görebilirsiniz. LimonHost’un sunduğu whois gizleme hizmeti bilgilerinizi saklamanızı sağlar. Aldığınız paketin yanında ilk yıl, whois gizleme ücretsiz bir hizmet olarak sunulur. Her alan adının bir değeri vardır. Bu değer var olduğu süreye, ortalama trafiğine ve marka bilinirliğine göre belirlenir. Değeri yüksek alan adları genellikle uzun süreler kiralanmış olarak karşınıza çıkar.

2019 yılında yapılan bir araştırmaya göre 1700 farklı alan adı uzantısı bulunmaktadır. Bu uzantılar kullanılan hosting sistemine göre de değişkenlik gösterebilir. Sitenize uygun olan herhangi bir uzantıya sahip olmanız mümkündür. Ancak tr gibi ülke belirten uzantılar alabilmek için belli izinler almanız gerekmektedir.

LimonHost Domain Hizmetleri

LimonHost’un domaininizi satın aldıktan sonra size sunduğu birçok hizmet bulunmaktadır. Whois gizleme sayesinde kişisel bilgilerinizi gizleyebilir, domain kilitleme hizmeti sayesinde ise satın aldığınız domainin çalınmasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduğunuz alan adını başka bir LimonHost kullanıcısına ücretsiz olarak aktarabilirken, LimonHost’tan edindiğiniz alan adınızı başka bir sisteme de kolayca aktarabilirsiniz. Kullanımı kolay ve Türkçe paneller sayesinde sahip olduğunuz tüm alan adlarını tek tıkla yönetmeniz mümkündür. Satış sonrası destek de LimonHost’un en çok önem verdiği iş kollarından biridir. Teknik ekibin, alıcının her zaman yanında olduğu bir hizmet deneyimi çok değerlidir. Satış sonrası hizmet memnuniyeti sayesinde LimonHost hızla ve büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Wordpress Hosting

Alan adınıza sahip olduktan sonra sitenizi kısa bir sürede yayına alabilirsiniz. Sitenizi oluştururken otomatik hizmetler olduğu gibi aldığınız manuel hizmetler de vardır. Kendinizi güvende hissedeceğiniz LimonHost hizmetleri sayesinde kendi ürettiğiniz web sitelerini kolaylıkla yayına alabilirsiniz. Sitenizi yayına almadan önce tüm tasarım ve bilgilendirme işlemlerini tek tık ile yapmanız da mümkün. LimonHost wordpress hosting sayesinde yüz binlerce tasarım içerisinden sitenize uygun olan tasarımı seçme imkanınız var.

En şık tasarımlar arasından seçtiğiniz tema ile birlikte hızlı bir performansa sahip olabilirsiniz. Wordpress hostingten yararlanmak isteyen kullanıcılar otomatik wordpress yazılımından ve güncelleştirmelerinden kolaylıkla yararlanabilir. Yüz binlerce eklenti desteği sunan bu uygulamayı kullanabilmeniz için teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Web sitenizi özelleştirebileceğiniz ve Türkçe dilinde hizmet veren bir kontrol paneli bulunmaktadır. Bu panelden temadan yazı stiline kadar birçok görsel elemente karar verebilirsiniz. Web sitenizi cep telefonunuz üzerinden düzenlemeniz de mümkündür. Wordpress hosting sitenizi e-ticaret ile uyumlu hale getirebilir. Bunun sayesinde sitenizi ödeme alabileceğiniz bir sistemle entegre ederek wordpress siteniz üzerinden ödeme alabilirsiniz. Kuracağınız internet sitesine kişisel dokunuşlar yapabilmeniz, sitenizi her daim ileriye taşıyacaktır. Özellik satış yapmasını istediğiniz bir siteye sahipseniz tercih ettiğiniz renkler, yazı şekli, ürünler satış artırıcı güce sahip nitelikler barındırmalıdır.

Wordpress’in Avantajları

Wordpress bir web sitesi oluştururken dünya çapında hizmet alabileceğiniz içerik yönetim sistemidir. Kod ve yazılım bilgisine gerek duymadan sitenize yazı içeriği girmenizi sağlayan bu sistem Word dokumanı düzenler gibi yazılarınızı yayına alabilir. LimonHost’un wordpress hizmeti sayesinde yönetim panelinizden tek tık ile wordpress sitenizi oluşturabilirsiniz. Yapılan bir araştırmaya göre dünyadan 18 milyar web sitesi Wordpress kullanmakta. Wordpressin kullanım kolaylıklarından hemen faydalanmak için LimonHost üzerinden hizmeti satın alabilir, deneyimli teknik ekipten yardım alabilirsiniz.

Wordpressin kendine özel temaları mevcuttur. Bu temalar sitenizin görünümünü değiştirebilen tasarım şablonlarıdır. Wordpress yönetim panelinizden temanızı değiştirerek size sağlanan binlerce ücretsiz temadan yararlanabilirsiniz. Wordpress hosting ücretsiz temanın yanında birçok eklenti de sunmaktadır. Bu eklentileri kod bilgisi kullanmanız gerekmeden yönetim panelinizden yöneterek sitenize entegre edebilirsiniz. Eklentilerden faydalanarak sitenizi bir e-ticaret sitesi şekline de getirebilirsiniz. Ödeme sistemleri ile entegre ettiğiniz siteniz üzerinden ödeme almanız da zahmetsiz ve kolaydır. Var olan wordpress sitenizi de LimonHost’a taşımanız oldukça kolaydır. Siteden satın alacağınız wordpress paketlerinden herhangi biri sayesinde teknik ekibe bilgi vererek sitenizin transfer işlemlerini en kısa sürüde gerçekleştirebilirsiniz. Wordpressin en büyük avantajı tüm bu işlemleri teknik bilginiz olmadan tamamlayabilmenizdir. Artık web sitenizi kendiniz yönetmeye hazır mısınız?

LimonHost’u ziyaret etmek için : https://www.limonhost.net/

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 12:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.