İYİ Parti İl yöneticileri Samsat'ta deprem bölgesinde

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde 5,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre can kaybı yok, ilçe merkezinde ve köylerde bazı evler yıkıldı, 39 kişi hastanelere başvurdu. Deprem sonrası bugün okullar tatil edildi.

Merkez üssü Adıyaman’ın Samsat ilçesine bağlı Kırmacık köyü olan depremde yaşanılanlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Gece saat 03.34’te meydana gelen deprem sonrası kentte büyük bir panik yaşandı. Samsat ilçesi Pompaj İstasyonundaki güvenlik kameraları, deprem anında yaşananları kaydetti. Deprem sırasında ilçe genelinde elektriklerin kesilmesi de güvenlik kameralarına yansıdı.

İYİ PARTİ YÖNETİCİLERİ DEPREM BÖLGESİNDE

İYİ Parti İl yönetimi Emniyet ekiplerine ve görevlilere erzak yardımında bulundu. Siyasi partilerden ilk olarak olay yerine ulaşan İYİ Parti İl yönetimi depremzedelerle görüştü. Belediye başkanı ve İlçe kaymakamından bilgi alarak neler yapılabileceğini istişare etti.

Adıyaman İYİ Parti İl sekreteri Murat Koca, Merkez İlçe Başkanı Hicri Gürsoy, İl Başkan Yardımcısı M.Ali Karaaslan, Abdurahman Akçal sabah 05:00 itibariyle deprem bölgesine gittikleri, halen bölgede İYİ Parti ekibinin ise yardım çalışmalarına devam ettiği gelen bilgiler arasında.

İşte fotoğraflarla Samsat;

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 19:02
YORUM EKLE