İYİ Parti'nin milletvekili adayları belli oldu!

Siyasi partiler arasında listesi en çok merak edilenlerin başında gelen İYİ Parti'de milletvekili adayları belli oldu.Genel Başkan Meral Akşener'in tek tek ilgilendiği listelerde sürpriz isimler var.

İYİ Parti'nin milletvekili adayları belli oldu!

Adana 1 İsmail Koncuk
Adana 2 Mehmet Metanet Çulhaoğlu
Adana 3 Ali Aydın
Adana 4 Nihal Ağca
Adana 5 Recai Mercimek
Adana 6 Sinem Uludamar
Adana 7 Mehmet Sertaç Durak
Adana 8 Vedat Sabancı
Adana 9 Eren Özer
Adana 10 Hamza Gültekin
Adana 11 Şule Tüdeş
Adana 12 Ercan Atalay
Adana 13 Ali Kabaklı
Adana 14 Sibel Çakmak
Adana 15 İlker Kılınç

Adıyaman 1 Mahmut Bozkurt
Adıyaman 2 Abdurrahman Erol Özbay
Adıyaman 3 Zülfikar Işık
Adıyaman 4 Fatime Zehra Akbaş
Adıyaman 5 Mahmut Cihan Güvenç

Afyonkarahisar 1 Gültekin Uysal
Afyonkarahisar 2 Abdülkadir Akcan
Afyonkarahisar 3 Okşan Ulusoy Efe
Afyonkarahisar 4 Selahattin Mühsürler
Afyonkarahisar 5 Alper Yağcı
Afyonkarahisar 6 Ömer Eryeşil

Ağrı 1 Bedri Yavuz Hatunoğlu
Ağrı 2 Adem Kılıç
Ağrı 3 Mustafa Yaşar
Ağrı 4

Amasya 1 Ahmet Fatih Coşar
Amasya 2 Gökhan Lafçı
Amasya 3 Medet Eroğlu

Ankara-1 1 Koray Aydın
Ankara-1 2 Halil İbrahim Oral
Ankara-1 3 Mesut Özarslan
Ankara-1 4 Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu
Ankara-1 5 Mine Baş
Ankara-1 6 Yetkin Öztürk
Ankara-1 7 Kadriye Ünler
Ankara-1 8 Fehmi Kandemir
Ankara-1 9 Barış Doğan
Ankara-1 10 Çağlar Ay
Ankara-1 11 İhsan Koçak
Ankara-1 12 Kenan Türüdü
Ankara-1 13 Hatice Küçük

Ankara-2 1 Şenol Bal
Ankara-2 2 Ersönmez Yarbay
Ankara-2 3 Gökhan Beker
Ankara-2 4 Faruk Köylüoğlu
Ankara-2 5 Hasan Seymen
Ankara-2 6 Hediye Akdere
Ankara-2 7 Tuncay Tekay
Ankara-2 8 Hüseyin Özlük
Ankara-2 9 Baha Cankut Sarıtaş
Ankara-2 10 Çiğdem Bingöl
Ankara-2 11 Barış Çalışkan

Ankara-3 1 Durmuş Yılmaz
Ankara-3 2 Ayhan Altıntaş
Ankara-3 3 Reşat Erdoğan
Ankara-3 4 Tamer Kayaalp
Ankara-3 5 Ayşe Sucu
Ankara-3 6 Ömer Karakaş
Ankara-3 7 Hüseyin Şimşek
Ankara-3 8 Umutcan Günerkaya
Ankara-3 9 Ahmet Can Buğday
Ankara-3 10 Bülent Gürsoy
Ankara-3 11 Ali Işıner Hamşioğlu
Ankara-3 12 Beril Gümüş

Antalya 1 Feridun Bahşi
Antalya 2 Hasan Subaşı
Antalya 3 Tuba Varol Çokal
Antalya 4 Fulya Yasemin
Antalya 5 Kadri Levent Dim
Antalya 6 Musa Ertuğan
Antalya 7 Bünyamin Seçme
Antalya 8 Neşe Toker
Antalya 9 Meryem Aydoğan
Antalya 10 Cafer Ünal
Antalya 11 Cahit Kocabeyoğlu
Antalya 12 Birol Üstem
Antalya 13 Önal Çavuşoğlu
Antalya 14 Alper Tunçer
Antalya 15 Yakup Cem Çınar
Antalya 16 Leyli Kemal

Artvin 1 Filiz Akyüz
Artvin 2 Kamil Aksu

Aydın 1 Aydın Adnan Sezgin
Aydın 2 Berna Sukas
Aydın 3 Halil İbrahim Aktemur
Aydın 4 Şule Tuntaş
Aydın 5 Fevzi Köse
Aydın 6 Süleyman Demirci
Aydın 7 Mustafa Orhun Çetin
Aydın 8 Semra Yücel

Balıkesir 1 İsmail Ok
Balıkesir 2 Kamil Gültekin Öztürk
Balıkesir 3 Nezahat Salon
Balıkesir 4 Yaşar Genç
Balıkesir 5 Begüm Küçükoğlu
Balıkesir 6 Keriman Kültür
Balıkesir 7 Özlem Ural
Balıkesir 8 Erol Aydemir
Balıkesir 9 Onur Şenel

Bilecik 1 Mesut Tekin
Bilecik 2 Batuhan Atalay

Bingöl 1 Mehmet Sait Yazıcı
Bingöl 2 Abdurrahim Ariç
Bingöl 3 Selahettin Ekinci

 

Bitlis 1- Ziya Yoldaş / İş Adamı

Bitlis 2- Hikmet Tunalı / Emekli

Bitlis 3- Yusuf Deniz / Esnaf

Bolu 1 Mehmet Aydın
Bolu 2 İrfan Bayar
Bolu 3 Nimet İnce

Burdur 1 Osman Kurt
Burdur 2 Hüseyin Erdem
Burdur 3 Hatice Funda Bülbül

Bursa-1 1 İsmail Tatlıoğlu
Bursa-1 2 Sami Bilge
Bursa-1 3 Yüksel Selçuk Türkoğlu
Bursa-1 4 Yüksel Yılmaz
Bursa-1 5 Abdullah Alagöz
Bursa-1 6 Sermin Özensoy
Bursa-1 7 Üstün Tunalıgil
Bursa-1 8 Özgür Şimşek
Bursa-1 9 Ayhan Tayfur
Bursa-1 10 Merve Asa
Bursa-2 1 Ahmet Kamil Erozan
Bursa-2 2 Hasan Toktaş
Bursa-2 3 Adnan İslamoğulları
Bursa-2 4 Serpil Arslantürk
Bursa-2 5 Ali Ekber Can
Bursa-2 6 Betül Bayraktar Orhan
Bursa-2 7 İsmail Şenol
Bursa-2 8 Yavuz Bülbül
Bursa-2 9 Fazlı Seyis
Bursa-2 10 Özgehan Koçer
Çanakkale 1 Rıdvan Uz
Çanakkale 2 İsmet Balkan
Çanakkale 3 İkbal Aytaç
Çanakkale 4 Mehmet Tamer Ergün

Çankırı 1 Aydın Ayanoğlu
Çankırı 2 Gamze Atalay
Çorum 1 Fatih Mehmet Arslan
Çorum 2 Abdullah Karaman
Çorum 3 Sefer Yılmaz
Çorum 4 Sinem Sarı

Denizli 1 Yasin Öztürk
Denizli 2 Şule Türkarslan
Denizli 3 Nafiz Öz
Denizli 4 Temel Başbuğ
Denizli 5 Mehmet Ali Uzakgider
Denizli 6 Zeynep Sözeri
Denizli 7 Murat Güngör
Denizli 8 Hüseyin Köseoğlu

Diyarbakır 1 Mehmet Salim Ensarioğlu
Diyarbakır 2 Ahmet Yiğit
Diyarbakır 3 Handan Kaçmaz
Diyarbakır 4 Cevdet Demir
Diyarbakır 5 Nazım Kaya
Diyarbakır 6 Ferhat Altındağ
Diyarbakır 7 Doğan Yontürk
Diyarbakır 8 Engin Konakçı
Diyarbakır 9 Nihat Arif Tekin
Diyarbakır 10 Selma Tanin
Diyarbakır 11 Abdülbaki Çakmak
Diyarbakır 12 Abdülkadir Çelebi

Edirne 1 Mehmet Akalın
Edirne 2 Orhan Çakırlar
Edirne 3 Dilek Kırmızı
Edirne 4 İsmet Ersöz

Elazığ 1 Yavuz Temizer
Elazığ 2 Abdülkerim Eflatun
Elazığ 3 Ali Yücel Uygur
Elazığ 4 Mustafa Kemal Atikeler
Elazığ 5 Enis Giray

Erzincan 1 Ayşe Şükran Alptekin
Erzincan 2 Cenani Dağhan Çakmak
Erzurum 1 Muhammet Naci Cinisli
Erzurum 2 Zekai Kaya
Erzurum 3 Fatma Canan Uçar
Erzurum 4 Yılmaz Ceyran
Erzurum 5 Alpaslan Küni
Erzurum 6 Deniz Sinici

Eskişehir 1 Arslan Kabukçuoğlu
Eskişehir 2 Ömer İbrahim Sayın
Eskişehir 3 Eren Ekmen
Eskişehir 4 Ebru Servi
Eskişehir 5 Emre Demir
Eskişehir 6 Arif Geçkalan
Eskişehir 7 Gökçe Yatmaz

Gaziantep 1 İmam Hüseyin Filiz
Gaziantep 2 Mehmet Can Tuğsuz
Gaziantep 3 Celal Yıldırım
Gaziantep 4 Mehmet Ömer Arpacıoğlu
Gaziantep 5 İsmet Kılıç
Gaziantep 6 İbrahim Keskin
Gaziantep 7 Lina Ocak
Gaziantep 8 Oğuz Hocaoğlu
Gaziantep 9 Sanem Kasapseçkin
Gaziantep 10 İzettin Şahin
Gaziantep 11 İlker Bay
Gaziantep 12 Ceren Soylu
Gaziantep 13 Ünver Bülent Gökseven
Gaziantep 14 Mehmet Çelik

Giresun 1 Orhan Erzurum
Giresun 2 Ünzile Yüksel
Giresun 3 Ahsen Türk
Giresun 4 Osman Çalışkan

Gümüşhane 1 Ali Ateş
Gümüşhane 2 Necdet İlhan

Hakkari 1 Dilek Tanrıkulu
Hakkari 2 Yıldırım Örnek
Hakkari 3 Ayşe Tezel

Hatay 1 Bilal Karaca
Hatay 2 Mehmet Biçer
Hatay 3 Mehmet Korman
Hatay 4 Mehmet Ali Yıldırım
Hatay 5 Hatice Güzel
Hatay 6 Zeki Toprak
Hatay 7 İlker Çalışkan
Hatay 8 Kevser Eker
Hatay 9 Ertuğrul Gazi Dener
Hatay 10 Şahizar Seber
Hatay 11 Ali Kemal Kömür

Isparta 1 Aylin Cesur
Isparta 2 Mustafa Şimşek
Isparta 3 Süleyman Sami Altınkaya
Isparta 4 Şükrü Levent Başyiğit

Mersin 1 Behiç Çelik
Mersin 2 Zeki Hakan Sıdalı
Mersin 3 Özer Özel
Mersin 4 Ülkü Sincar
Mersin 5 Volkan Alkan
Mersin 6 Hasan Doydu
Mersin 7 Osman Yılmaz
Mersin 8 Ülkü Cengiz
Mersin 9 Süleyman Çetin
Mersin 10 Hüsniye Ekingen
Mersin 11 Aydın Rıfat Kocabaş
Mersin 12 Mustafa Kunt
Mersin 13 Asporça Melis Keser

İstanbul-1 1 Hayrettin Nuhoğlu
İstanbul-1 2 Ahmet Çelik
İstanbul-1 3 Yavuz Ağıralioğlu
İstanbul-1 4 Meral Alemdar
İstanbul-1 5 Yücel Coşkun
İstanbul-1 6 Onur Aydın
İstanbul-1 7 Mustafa Veysel Güldoğan
İstanbul-1 8 Emine Küçükali
İstanbul-1 9 Adil Erkoç
İstanbul-1 10 Arif Tevetoğlu
İstanbul-1 11 Dursun Çolak
İstanbul-1 12 Sultan Neslihan Seven
İstanbul-1 13 Oğuz Sarul
İstanbul-1 14 Mithat Bora Bulut
İstanbul-1 15 Nazlı Aspay Cebeci
İstanbul-1 16 Oktay Erçakar
İstanbul-1 17 Şentürk Demiral
İstanbul-1 18 Fuat Onbaşılı
İstanbul-1 19 Kubilay Peyik
İstanbul-1 20 Hilal Tuncer
İstanbul-1 21 Ufuk Ünal
İstanbul-1 22 Saygın Özyıldırım
İstanbul-1 23 Mehmet Ali Özdemir
İstanbul-1 24 Sevgi Şahin
İstanbul-1 25 Barış Tavlaşoğlu
İstanbul-1 26 Tuba Alaylı
İstanbul-1 27 Aysel Kırali
İstanbul-1 28 Yelda Gargun
İstanbul-1 29 Murat Ağırel
İstanbul-1 30 Onur Hanlıoğlu
İstanbul-1 31 Önder Faruk Parmak
İstanbul-1 32 Bülent Aslan
İstanbul-1 33 Yüksel Karaçam
İstanbul-1 34 Yüksel Bat
İstanbul-1 35 Caner Yılmaz

İstanbul-2 1 Ümit Özdağ
İstanbul-2 2 Fatih Mehmet Şeker
İstanbul-2 3 Özcan Pehlivanoğlu
İstanbul-2 4 İlay Aksoy
İstanbul-2 5 Coşkun Yıldırım
İstanbul-2 6 Mehmet Aslan
İstanbul-2 7 Binnur Karadağlı
İstanbul-2 8 Ali Dinçer Çolak
İstanbul-2 9 Vedat Yenerer
İstanbul-2 10 Abdullah İlker Sungur
İstanbul-2 11 Nuri Yılmaz
İstanbul-2 12 Cemile Albaş
İstanbul-2 13 Rüstem Fırat
İstanbul-2 14 Aycan Güleçliler
İstanbul-2 15 Semih İlhan Söylemezoğlu

İstanbul-2 16 Gökhan Kargı
İstanbul-2 17 Ali Aker
İstanbul-2 18 Ertan Varol
İstanbul-2 19 Muammer Demirci
İstanbul-2 20 Hüseyin Öndeş
İstanbul-2 21 Yaşar Kızılkum
İstanbul-2 22 Burçin Gökçe
İstanbul-2 23 Ömer Lütfü Özenç
İstanbul-2 24 Fisun Mehlika Toca
İstanbul-2 25 Mustafa Akay
İstanbul-2 26 Aydın Egemen
İstanbul-2 27 Mustafa Yazıcı
İstanbul-2 28 Uğur Şefik Bekdemir

İstanbul-3 1 Ahat Andican
İstanbul-3 2 Ümit Beyaz
İstanbul-3 3 Hayati Arkaz
İstanbul-3 4 Meltem Ünal Erzen
İstanbul-3 5 Kemal Niziplioğlu
İstanbul-3 6 Hüseyin Ülger
İstanbul-3 7 Özdemir Polat
İstanbul-3 8 Elmas Grağos
İstanbul-3 9 Ayhan Bölükbaşı
İstanbul-3 10 İskender Duriç
İstanbul-3 11 Merrin Hasipoğlu
İstanbul-3 12 Celal Karapınar
İstanbul-3 13 Suat Sarı
İstanbul-3 14 Zeki Bulgan
İstanbul-3 15 Osman Erusta
İstanbul-3 16 Evrim Tok
İstanbul-3 17 Meryem Göktaş Tanrıverdi
İstanbul-3 18 Mustafa Bilgili
İstanbul-3 19 Mehmet Pütün
İstanbul-3 20 Ruhiye Ayla Demir
İstanbul-3 21 Murat Tolgar Erdoğmuş
İstanbul-3 22 Zihniye Gürkan
İstanbul-3 23 Ali Haydar Güven
İstanbul-3 24 Meliha Apaydın
İstanbul-3 25 Sibel Kaya
İstanbul-3 26 Tayfun Silivri
İstanbul-3 27 Mehtap Nazan Göktaş
İstanbul-3 28 Nazmiye İzgin
İstanbul-3 29 Kürşat Özer
İstanbul-3 30 Yusuf Yavuzcan
İstanbul-3 31 Murat Kudret
İstanbul-3 32 Ardıl Akıl
İstanbul-3 33 Sezer Özsoy
İstanbul-3 34 Hakan Aksu
İstanbul-3 35 Penbe Bolat

İzmir-1 1 Dursun Müsavat Dervişoğlu
İzmir-1 2 Yıldırım Ulupınar
İzmir-1 3 Mehmet Tezkan
İzmir-1 4 Çiğdem Özer
İzmir-1 5 Osman Ertürk Özel
İzmir-1 6 Osman Varol
İzmir-1 7 Bülent Kırılmaz
İzmir-1 8 Serap Özöktem
İzmir-1 9 Ülkü Doğan
İzmir-1 10 Hüseyin Hakan Işık
İzmir-1 11 Burcu Bostancıoğlu
İzmir-1 12 İbrahim Dönertaş
İzmir-1 13 Kadir Gürel
İzmir-1 14 Gizem Albaş

İzmir-2 1 Aytun Çıray
İzmir-2 2 Mustafa Kerpişci
İzmir-2 3 Şengül Hablemitoğlu
İzmir-2 4 Hüsmen Kırkpınar
İzmir-2 5 Behice Yıldız Ünsal
İzmir-2 6 Metin Dökmeciler
İzmir-2 7 Anıl Selek
İzmir-2 8 Nadir Gergin
İzmir-2 9 İlker Gül
İzmir-2 10 Salih Atakan Duran
İzmir-2 11 Hayrı Köseoğlu
İzmir-2 12 Ülkü Doğan
İzmir-2 13 Murat Cem Özdemir
İzmir-2 14 Pelin Yetkin Yazıcı

Kars 1 Yüksel Akbaba
Kars 2 Ahmet Aküzüm
Kars 3 Hikmet Şimşek

Kastamonu 1 İlhan Engin
Kastamonu 2 Seyfi Sarıoğlu
Kastamonu 3 Mehmet Murat Aşcı

Kayseri 1 Dursun Ataş
Kayseri 2 Fatih Eryılmaz
Kayseri 3 Hüseyin Tekin
Kayseri 4 Berrin Eyidemir
Kayseri 5 Metin Soylu
Kayseri 6 Serap Durmuş
Kayseri 7 Mesut Uçan
Kayseri 8 Hasan Aydın
Kayseri 9 Kamil Karamete
Kayseri 10 Betül Tosun

Kırklareli 1 Kürsad Yamaner
Kırklareli 2 Sibel Pişkin
Kırklareli 3 Mustafa Köseoğlu

Kırşehir 1 Mustafa Hakan Ünser
Kırşehir 2 Asaf Kayaoğlu

Kocaeli 1 Lütfü Türkkan
Kocaeli 2 Ali Türkşen
Kocaeli 3 Harun Demirkaya
Kocaeli 4 Ruhittin Sönmez
Kocaeli 5 Dijle Akın
Kocaeli 6 Adil Gülez
Kocaeli 7 Ahmet Yeşil
Kocaeli 8 Fuat Berna
Kocaeli 9 İbrahim Ömer Toyran
Kocaeli 10 Renan Kıran
Kocaeli 11 Ayşegül Babacan
Kocaeli 12 Alper Bircanoğlu
Kocaeli 13 Ayla İlgün

Konya 1 Fahrettin Yokuş
Konya 2 Orhan Tulukçu
Konya 3 Sevil Sargın
Konya 4 Mehmet İlker Yiğit
Konya 5 Şakir Berber
Konya 6 Süleyman Şenol
Konya 7 Gökhan Tozoğlu
Konya 8 Osman Fedai
Konya 9 Mustafa Rıdvan Peker
Konya 10 Nazmi Sırıt
Konya 11 Rana Erarslan
Konya 12 Mehmet Ali Önal
Konya 13 Nazan Kaya
Konya 14 Hulusi Koçak
Konya 15 Faruk Çöklü

Kütahya 1 Nihat Kula
Kütahya 2 İbrahim Emre Karaa
Kütahya 3 Hüseyin Çakır
Kütahya 4 Mehmet Emin Baş
Kütahya 5 Aynur Sezer

Malatya 1 Ali Bilici
Malatya 2 Hacı Mehmet Turfanda
Malatya 3 Şule Gürsoy
Malatya 4 Sahra Karahan Erguvan
Malatya 5 Muhammet Afşin Arıkan
Malatya 6 Özgür Bozkurt

Manisa 1 Tamer Akkal
Manisa 2 Gökhan Karaçoban
Manisa 3 Hasan Eryılmaz
Manisa 4 Aslı Öz
Manisa 5 Şahap Yaralı
Manisa 6 Kadir Cenk Özatıcı
Manisa 7 Serkan Serdar Adıgüzel
Manisa 8 Ömer Geriter
Manisa 9 Selcen Şekercioğlu
Manisa 10 Ahmet Kağan Avcı

Kahramanmaraş 1 Faruk Atlı
Kahramanmaraş 2 Mustafa Bastırmacı
Kahramanmaraş 3 Bülent Meşe
Kahramanmaraş 4 Ayşe Kıraç
Kahramanmaraş 5 Sadi Günen
Kahramanmaraş 6 Müjgan Özdarendeli
Kahramanmaraş 7 Ahmet Çabukel
Kahramanmaraş 8 İrfan Mert Yıkan

Mardin 1 Hakan Erdem
Mardin 2 Atlafun Aydoğdu
Mardin 3 Aziz Rodan Sarohan
Mardin 4 Tuna Işıkhan
Mardin 5 Burhan İlhan
Mardin 6 Uğurhan Aras

Muğla 1 Metin Ergün
Muğla 2 Ertan Küçükay
Muğla 3 Koray Hayvacı
Muğla 4 Peyami Cinaz
Muğla 5 Nesrin Aştı
Muğla 6 Cahit Karaöz
Muğla 7 İzel Kuşkun

Muş 1 Erkan Kemaloğlu
Muş 2 Zihni Sayan
Muş 3 Bahriye Kılıç
Muş 4 Erkan Çelikoğlu

Nevşehir 1 Musa Ertaş
Nevşehir 2 Fatih Mehmet Şahin
Nevşehir 3 Hüseyin Sevindik

Niğde 1 Vedat Bayram
Niğde 2 Naim Osman Erem
Niğde 3 Döndü Gökmen

Ordu 1 Yener Yıldırım
Ordu 2 Günay Karaağaç
Ordu 3 Ferhat Çakıroğlu
Ordu 4 Mukadder Korkmaz
Ordu 5 Şahin Yılmaz
Ordu 6 Barış Candan

Rize 1 Hızır Keskin
Rize 2 Kürşat Hacısüleymanoğlu
Rize 3 Ayşegül Özyanık

Sakarya 1 Ümit Dikbayır
Sakarya 2 Aydoğan Arslan
Sakarya 3 Mehmet Kır
Sakarya 4 Nurgül Çakar
Sakarya 5 İlker Özbudak
Sakarya 6 Zeynep Ulusinan
Sakarya 7 Asena Aslan Burak

Samsun 1 Bedri Yaşar
Samsun 2 İbrahim Özyer
Samsun 3 Hüseyin Acar
Samsun 4 Birsen Öztürk
Samsun 5 Akın Üner
Samsun 6 Önder Fatih Şenol
Samsun 7 Hakan Kiper
Samsun 8 Ayşe Ayan
Samsun 9 Furkan Özdemir

Siirt 1 Emin Tez
Siirt 2
Siirt 3

Sinop 1 Ceyhan Demir
Sinop 2 Sezgin Şimşek

Sivas 1 Ünal Polat
Sivas 2 Ünal Yılmaz
Sivas 3 Çağlayan Dikmen
Sivas 4 Betül Kılıçkaya
Sivas 5 Hüseyin Gülhan

Tekirdağ 1 Enez Kaplan
Tekirdağ 2 Muhtar Mahranlı
Tekirdağ 3 Hazım Tamer Dodurka
Tekirdağ 4 Belma Kuvancı
Tekirdağ 5 Oğuzhan Aydın
Tekirdağ 6 Tuncay Kırmızıgül
Tekirdağ 7 Nurcan Balcı Erol

Tokat 1 Hüseyin Erkan İkikat
Tokat 2 Fatih Demirkol
Tokat 3 İrfan Alpat
Tokat 4 Şule Oruç
Tokat 5 Ali Turan Tokgöz

Trabzon 1 Hüseyin Örs
Trabzon 2 Hüseyin Koloğlu
Trabzon 3 Tuğba Bayraktar Aydın
Trabzon 4 Tuna Taşkın
Trabzon 5 Murat Keleş
Trabzon 6 Neşe Ay

Tunceli 1 Düzgün Demir
Tunceli 2 Almıla Maraş

Şanlıurfa 1 Zuhal Çiftkaya
Şanlıurfa 2 Hasan Oğul
Şanlıurfa 3 Mehmet Çadırcı
Şanlıurfa 4 İmam Badıllı
Şanlıurfa 5 Mehmet Fedai Çakmaklı
Şanlıurfa 6 Abdullah Tüysüz
Şanlıurfa 7 Mehmet Ganim Başar
Şanlıurfa 8 Veysel Demir
Şanlıurfa 9 Memduh Doğru
Şanlıurfa 10 Osman Esad Bucak
Şanlıurfa 11 Murat Kaçak
Şanlıurfa 12 İbrahim Halil Agırtaş
Şanlıurfa 13 Fuat Aksoy
Şanlıurfa 14 Özgür Gengeç Yaşar

Uşak 1 Neşe Yılmaz
Uşak 2 Ali Kurt
Uşak 3 Özdemir Koçyiğit

Van 1 Selim Özgökçe
Van 2 Fuat Göçer
Van 3 Tülay Çivi
Van 4 Bayram Tarık Özeler
Van 5 Taner Babacanoğlu
Van 6 M.Salih Albayrak
Van 7 Fuat Bakan
Van 8 Alpaslan Deniz

Yozgat 1 Seyit Yücel
Yozgat 2 Derviş Vural
Yozgat 3 Gökhan Gençaslan
Yozgat 4 Akın Uyar

Zonguldak 1 Aydın Tümen
Zonguldak 2 Mehmet Batu Müftüoğlu
Zonguldak 3 Fehime Çakır
Zonguldak 4 Hava Çiçek
Zonguldak 5 Mustafa Adil Özkan

Aksaray 1 Ayhan Erel
Aksaray 2 Nuri Koçaş
Aksaray 3 Rahim Aydın
Aksaray 4 Fatma Pınar İzgü

Bayburt 1 Süleyman Burç

Karaman 1 İsmet İlmi Hatipoğlu
Karaman 2 Atilla Zorlu
Karaman 3 Merve Uçar

Kırıkkale 1 Bülent Şükrü Altınışık
Kırıkkale 2 Mustafa Akyürek
Kırıkkale 3 Şevket Özsoy

Batman 1 Kısmet Çelik
Batman 2 Hasan Ölük
Batman 3 Tansu Görkem
Batman 4 Beyhan Özgener
Batman 5

Şırnak 1 Hasan Tatar
Şırnak 2 Abdullah Gülçe
Şırnak 3 Hacı Özer
Şırnak 4 Ahmet Nurçok

 

Bartın 1 Hamit Erhan Aldatmaz
Bartın 2 Fatma Sinem Özüoklu

Ardahan 1 Levent Pehlivan
Ardahan 2 Çelik Demir

Iğdır 1 Gündüz Güneş
Iğdır 2 İbrahim Akkuş

Yalova 1 Ünlem Üstel
Yalova 2 Elif Akyol Tosun
Yalova 3 Nur Gemalmaz Ayaz

Karabük 1 Dursun Altıparmak
Karabük 2 Hakkı Özdek
Karabük 3 Tenzile Çelik

Kilis 1 Muhammet Balcı
Kilis 2 Dilek Akköz

Osmaniye 1 Mehmet Temel
Osmaniye 2 Nihat Çerçi
Osmaniye 3 Muhammet Kaya
Osmaniye 4 Vahide Öner

Düzce 1 Ercan Katırcıoğlu
Düzce 2 Yunus Özay Er
Düzce 3 Reyhan Ataseven

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 18:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
mevlüt Eriş
mevlüt Eriş - 5 ay Önce

Bu ekip Bu işi biliyor kardeşim.

Keskin sirke
Keskin sirke - 5 ay Önce

Hayırlı olsun Rabbım Vatana millete hayırlı uğurlu eylesin

Levent ortak
Levent ortak - 5 ay Önce

Vatanımız a milletimize hayırlı uğurlu olsun inşAllah... Yarın seçilen vekil olacak arkadaşlara nacizane egolarimizi kaldırıp çöpe atalım..mecliste tabiki çalışacaklar ancak oturarak değil halkın seçim bölgelerindeki sorunları ile alakadar olmalı bizzat işin mutfağında yer almaları gerekiyor iyi parti vekillerinin farkliliklarini ortaya koymalı diye düşünüyorum...

Metin kebapcioglu
Metin kebapcioglu - 5 ay Önce

Türkiye iyi olacak güneş yarın bir baskadogacak insAllah

hasan altay
hasan altay - 5 ay Önce

butun mıllet vekıl adaylarımıza başarılar dıler hayırlı ugurlu olsun ınşAllah zafer bızımdır

Paramiliter Türk
Paramiliter Türk - 5 ay Önce

Yusuf Halaçoğlu ve Özcan Yeniçeri bu listelerde olmalıydı.
Niye alınmadılar sebebini tüm Türkçüler merak ediyor.
Ayrıca Koray Aydın niye memleketinden aday gösterilmedi de Ankara'dan listeye konuldu!
Memleketinde sevilmeyenleri başka şehirlerde ilk sıraya koymak Devlet Bahçeli adetidir...

Mahmut Dinçer
Mahmut Dinçer - 5 ay Önce

SN Ayfer Yılmaz'ı göremedim ...
Yanıldım galiba...!

Konya hayal kırıklığı
Konya hayal kırıklığı - 5 ay Önce

Hiç çalışmamış İl başkanı Orhan Tulukçu Konyada ikinci sıra olurmu olursa kim oy verir.Şimdiden geçmiş olsun.