Kamuda İş Ahlakı

Türkiye İş Ahlakı Zirvesi’nin üçüncüsü Kamuda İş Ahlakı temasıyla T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sn. Fuat Oktay’ın katılımıyla 3 Kasım 2018 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.  

banner311
Kamuda İş Ahlakı

Türkiye İktisadi girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD) tarafından ilk defa 15 Ekim 2016 tarihinde yapılan Türkiye İş Ahlakı Zirvesi alandaki önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyor. Zirve, Türkiye’de “İş Ahlakı”nı kamuoyunun, devlet kurum ve kuruluşlarının, iş dünyasının ve STK’ların gündemine taşımayı; İş ahlakı konusunda duyarlılık artışı sağlamayı; İş ahlakının yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı; iş ahlakında iyi uygulama örneklerini ortaya çıkarmayı ve kamuoyunun gündemine taşımayı amaçlıyor.

Kamu yönetiminde iş ahlakı altyapısı oluşturulması ve iş ahlakı uygulamalarının geliştirilmesinin ele alınacağı zirve, Türkiye’nin önde gelen kamu, özel sektör yöneticileri ve akademisyenlere ev sahipliği yapacak. T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sn. Fuat Oktay’ın onur konuğu olduğu zirveye, Diyanet İşleri Eski  Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, İstanbul Ticaret Odası Genel Sekreteri Nihat Alayoğlu, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cüneyt Yüksel, Yükseköğretim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ömer Demir, Yenişafak Gazetesi Yazarı Kemal Öztürk, Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı İdris Güllüce ve Eğitim-Bir-Sen / Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın konuşmacı olarak katılacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.