O beden eğitimi öğretmenine başka bir öğretmenden destek geldi

banner155

Beden eğitiminde eşofman giyen kızlardan tahrik olduğunu söylediği için açığa alınan öğretmene Konya’da bir ilkokul öğretmeninden destek geldi.

O beden eğitimi öğretmenine başka bir öğretmenden destek geldi
banner170

Sapık beden eğitimi öğretmenine başka bir öğretmenden destek geldi

Sosyal  medya’da beden eğitimi dersinde kız çocuklarının eşofman giymesinin zinaya davet olduğunu yazdıktan sonra tepkiler üzerine açığa alınan Konya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde felsefe öğretmeni olan Ercan Harmancı’ya (44), Yeni Akit gazetesinden sonra bir destek de bir ilkokul öğretmeninden geldi!

Konya Meram’daki Ahmet Naci Gücüyener İlkokulu’nda din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni olan Ahmet Fatih Kap, Twitter’dan hem Harmancı’ya destek oldu, hem kendisini ihbar etti.

Ahlak dersi öğretmeni!

Cumhuriyet’in haberine göre, Kap, açığa alınmasına ilişkin gelen desteklere (!) “Münafık görevini yapacak. Üzülmeyin” diye cevap veren Harmancı’ya, şunları yazdı:

“Hocam sen hakkı söyledin, biz şahidiz. Ben bir meslek dersleri öğretmeniyim. Kızların vücut hatlarını gösterecek şekilde giyinmelerinin zinaya davet olduğunu aynen söylüyorum. Kuran talebesi olan herkes böyle düşünür, böyle söyler. Buradan yetkililere söylüyorum: bu yüzden soruşturma açılacaksa bana da açsınlar.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz özdemir
yılmaz özdemir - 1 yıl Önce

ulan bunların hepsi sabık ya

SIRADAKİ HABER

banner151