Şarlatan istismarcı cinci hocanın o AKP’li ile resimleri çıktı!

Kadınları ‘eşleriyle aralarını düzeltme’ bahanesiyle çırıl çıplak soyan ve istismar eden sahtekar hocanın, AKP’li isimle resmi çıktı.

banner311
Şarlatan istismarcı cinci hocanın o AKP’li ile resimleri çıktı!

Kadınları ‘eşleriyle aralarını düzeltme’ bahanesiyle çırıl çıplak soyan ve istismar eden sahtekar hocanın, AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ile fotoğrafları ortaya çıktı.

İstanbul’da 'cinci hoca' olarak bilinen, cinsel taciz suçlamasıyla tutuklanan Burhan Dalgalı’nın Esenler Belediyesi Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun da yer aldığı fotoğrafta yer alması tartışma yarattı.

Dalgalı’nın 2018-19 yıllarında Esenler belediyesi Park ve Bahçeler bölümünde çalıştığı, bir süre Esenler bölge parkı mescidinde belediye görevlendirmesiyle imamlık yaptığı öne sürüldü.

T24'ün ulaştığı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise bu iddiayı yalanladı.

Göksu iddia ile ilgili "Esenler Belediyesi'nde çalışmıyor, çalışmadı. Ben hiçbir zaman hatırlamıyorum" dedi.

Dalgalı ile aynı karede olan fotoğrafı ile ilgili de konuşan Göksu, "Ben 500 bin kişiyle fotoğraf çektiriyorum. Adamın suç işleyeceğini nereden bileyim ben. Yöre derneklerinde, cenazelerde falan çok görürdüm ben onu. Onun PKK ile fotoğrafını göstermişlerdi bana. Ondan sonra biz 'bu kimdir' falan demeye başladık. Nereye gitsek görüyorduk onu" ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 09:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.