Sır perdesi aralandı... Anneden şok itiraf

'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında yaşadığı evde yanarak ölen 9 yaşındaki Şiar Kılıç ile ilgili şoke eden bir açıklama geldi. Müge Anlı, canlı yayında, Anne Gülüzar Amanet'in oğlunu, sevgilisiyle birlikte yakarak öldürdüğünü itiraf ettiğini açıkladı.

Sır perdesi aralandı... Anneden şok itiraf

Sakarya'nın Kocaali ilçesinde annesinin sevgilisi ile yaşadığı evde 28 Nisan günü yanarak şüpheli bir şekilde ölen 9 yaşındaki Şiar Kılıç’la ilgili sır perdesi aralandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında küçük çocuğun şüpheli ölümünün üzerine gidilmesinin ardından Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı talimat vermiş, anne Gülüzar Amanet ve sevgilisi Hami Kıcı gözaltına alındı. Şüpheli Hami Kıcı’nın annesi E.K. ve erkek kardeşi Y.K. da ifadeleri alınmak üzere Emniyet’e götürüldü.

İFADESİNDE ANLATMIŞ

Müge Anlı, gece boyu devam eden ifade işlemleri sırasında şok itirafın geldiğini duyurdu. Canlı yayında bilgileri paylaşan Anlı, “Hami Kıcı’nın erkek kardeşi Y.; ifade işlemleri sırasında Şiar'ı, Gülüzar ve Hami’nin birlikte benzin dökerek yaktığını söyledi” dedi.

Anne Gülüzar Amanet sevgilisi Hami Kıcı'nın oğlunu öldüresiye dövdüğünü, demir çubukla taciz ettiğini de Müge Anlı'ya itiraf etmişti. 

YORUM EKLE