Suruç'taki saldırının görüntüsü ortaya çıktı

banner155

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde 4 kişinin öldüğü 8 kişinin yaralandığı kavganın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

banner170

Ucuzluk pazarındaki iş yeri güvenlik kamerası kayıtlarına yansıyan görüntülerde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ile esnaf arasında yaşanan tartışma sonrası iki grubun ise kavga ettiği görüldü.

14 Haziran günü AKP milletvekili İbrahim Halil Yıldız, beraberinde üvey kardeşleri ve korumalarıyla birlikte Suruç Belediyesi'nin arkasında bulunan ucuzluk pazarı esnafını ziyaret etti. İş yeri güvenlik kamerası kayıtlarına yansıyan görüntülerde millevtekili Yıldız, ziyareti sırasında Şenyaşar ailesinin işlettiği ucuzluk pazarına girdi. Görüntülerde kadın müşterilerin de bulunduğu sırada yaşanan tartışma üzerine Yıldız'ın iş yerinden ayrıldığı, kardeşi ve korumaları ile Şenyaşar ailesinin mensupları arasında yaşanan kavga görülüyor. Ayrıca bir başka kamera görüntüsünde ise ellerinde tüfek ve tabanca bulunan birkaç kişinin ateş açması yer aldı.

BAKAN VE MİLLETVEKİLİ DAHA ÖNCE ŞENYAŞAR'I ZİYARET ETMİŞTİ

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde 4 kişinin öldüğü, 8 kişinin de yaralandığı kavgadan 3 gün önce Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın, milletvekili İbrahim Halil Yıldız ile birlikte Suruç'ta esnaf ziyareti yaptıkları ortaya çıktı. Bakan Fakıbaba ile milletvekili Yıldız'ın kavganın taraflarından olan Şenyaşar ailesine mensup Ferit Şenyaşar'ın ucuzluk pazarındaki tezgahını ziyaret ettiği ve tokalaştıkları da belirlendi. Tokalaşma fotoğrafının bulunduğu Ferit Şenyaşar da kavgada yaralanmış, ardından gözaltına alınmıştı ve halen işlemlerinin devam ettiği öğrenildi. Ayrıca Ferit Şenşayar'ın babası ile 2 kardeşi kavgada ölmüştü.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 16:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
İKİ TARAFDA da keleş OLMASI NORMAL Mİ YAAA
İKİ TARAFDA da keleş OLMASI NORMAL Mİ YAAA - 9 ay Önce

YAVRUAĞZI GÖMLEKLİ AKİT BAŞLATMIŞ!

Lokman Ates
Lokman Ates - 9 ay Önce

Saldırı esnaftan AKP binasına değil, AKP temsilcileri dükyanında esnafa saldırmış anlaşılan!...

SIRADAKİ HABER

banner151