Trabzon'da Ülkücülerden Birlik Beraberlik Atağı

Ülkü Ocakları Genel Merkezinden bir dizi ziyaret için Trabzon'a gelen Ülkü Ocakları Genel Sekreteri Ömer Çağrı Özdemir ve heyeti, Trabzon'da Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Altan Şahin ve yönetimi ile birlikte ziyaretlerde bulundu.

banner311
Trabzon'da Ülkücülerden Birlik Beraberlik Atağı

Gittikleri her yerde sorunları dinleyip, birlik beraberlik mesajı veren heyet Arsin, Araklı, Of, Kavakmeydan, Akçaabat, Vakfıkebir ve Beşikdüzü'nde ki Ülkü Ocaklarını ziyaret etti. 

1980 sonrası kapatılan ve bugünlere değin hiç açılmayan Maçka'da, yeni açılacak olan Maçka Ülkü Ocakları için incelemelerde bulunan heyet bölge halkından büyük bir alaka gördü.

2000'li yılların başından beri kapalı kalan Çaykara Ülkü Ocakları için incelemelerde bulunan heyet bölge halkından büyük bir alaka gördü. 

Yine aynı şekilde Çarşıbaşı içesinden yıllardan beri açılmayan Çarşıbaşı Ülkü Ocakları'nın   yeniden açılması için planlanan meskene ziyarette bulundu.

Heyet Trabzon'un her köşesini Tonya'dan Çaykara'ya, Beşikdüzü'nden Of'a gezerek İlçe Ülkü Ocaklarının yanı sıra davaya hizmet etmiş mücadele adamlarını ve ilçe esnaflarını ziyaret etti. 5 gün süren yoğun programda Ülkücü Hareketin Trabzon'da birlik ve beraberlik adımları atıldığı gözlemlendi. Gittikleri her yerde alaka ile karşılanan Ülkü Ocakları Genel Merkez heyeti programın ardın Trabzon'dan olumlu düşünceler ile ayrıldılar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.