Tugçe Kandemir Kimdir?

Son zamanlarda dijital medyanın ünlü ettiği şarkıcılardan biri olan Tuğçe Kandemir’in gerçek mesleği Edebiyat öğretmenliğidir.

banner311
Tugçe Kandemir Kimdir?

Kendi kendine yazdığı sözlerle bestelediği “Bu Benim Öyküm” adlı şarkıdan ufak bir kesiti Instagram hesabından paylaşmasının ardından büyük bir kitle tarafından yoğun bir şekilde dinlenmeye başladı. Platformlarda bulunan hayranlarıda büyüdükçe şarkıcılık kariyerinde önemli adımlar artık Tuğçe Kandemir’i bekliyor olacaktı. Ardından bu şarkının böylesine patlama yapmasıyla beraber “Bu Benim Öyküm” adlı şarkıya klip çekilerek dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Bu noktadan itibaren şarkıcının güzel sesi ve klibin güzelliği birleşince 100 milyondan fazla dinlenme sayısına ulaştı. Tuğçe Kandemir şarkıları yeni jenerasyona uygun ve aynı zamanda birçok kesime hitap ediyor.

Kariyerinde önemli adımlar atmaya devam ederken son zamanlarda çıkardığı ve aynı zamanda söz ve müziği kendine ait olan “Yelkovan” adlı şarkı ile tekrardan müzik piyasasına bomba gibi düştü. Yine ilk parçasında olduğu gibi büyük bir izlenme sayısı yakalayarak adından söz ettirmeyi başardı. Tuğçe Kandemir - Yelkovan indir etiketi ile yayınlanan bu şarkıya Kal mp3 indir aracılığı ile ulaşabilir aynı zamanda istediğiniz cihaza kolayca indirebilirsiniz. Şarkıcının gelecek projelerinde de tamamen kendi sözlerinden oluşan bir albüm çıkaracağı biliniyor.

Tuğçe Kandemir’in tüm şarkılarına mp3 indir sitesi olarak Kalmp3indir sitemizden kolayca ulaşabildiğiniz gibi reklamsız ve kesintisiz olarak tüm cihazlarınıza indirerek çevrimdışı dinleme imkanı bulabilirsiniz. Şarkıcının profiline girerek burada bulunan mp3 indir butonunu kullanmanız indirmek için yeterli olacaktır. KalMp3indir sitemizde Tuğçe Kandemir ve birçok şarkıcıya ait binlerce şarkıya kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir şarkının sözlerinide merak ederseniz aynı şekilde şarkıcı profilinde sözlerinide bulabilirsiniz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.