Türk Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şubede Lüfti Yılmaz Toplantı Salonu Açıldı

Türk Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şubenin Kurucular Kurulu üyesi olan ve 2016 yılında vefat eden rahmetli Lütfi Yılmaz’ın isminin verildiği Toplantı Salonunun açılışı ailesi,dostları ve mesai arkadaşlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Türk Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şubede Lüfti Yılmaz Toplantı Salonu Açıldı

Şube Başkanı Ali İhsan HASANPAŞAOĞLU kısa bir konuşma yaptı.”Rahmetli Lütfi Yılmaz ağabeyimizi ve geçmişte sendikaya hizmet eden mensuplarımızı, ilk tuğlayı koyan,ilk harcı karanları unutmamız mümkün değildir.

Onlardan aldığımız bayrağı ileri taşıma gayretindeyiz.Ahde vefasızlık imansızlıktır.Geçmişimizi unutursak geleceğimizi inşa edemeyiz.

Türk Eğitim Sen vefalı bir teşkilattır.Bu sebeple "Önden Gidenlerimizi" yad ediyoruz” diyen Şube Başkanımızın konuşmasından sonra Kuran-ı Kerim okundu,dualar edildi,geçmiş günler yad edildi.

Kurucu Şube Başkanı Kadir KARA ve Eski Şube Başkanı Mehmet ARSLAN ile birlikte geçmişte görev yapan teşkilat mensuplarının da katıldığı AHDE VEFA GECESİ ,sendika üyesi Köksal CENGİZ’in yakın dostu Lütfi YILMAZ’a hitaben yazdığı Lütfi Can isimli şiiri okumasıyla son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER