Vesayet odakları zayıflatıldı, istismar siyaseti kan kaybetti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "27 Nisan e-muhtırası da 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimi gibi devletin içinde yuvalanıp kendini milletin üstünde görenlerin işledikleri cürümler olarak tarihe gömüldü" dedi.

Vesayet odakları zayıflatıldı, istismar siyaseti kan kaybetti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, 27 Nisan e-muhtırasının 12. yıl dönümüne ilişkin Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

“27 Nisan e-muhtırasının üzerinden 12 yıl geçti.

Tam da bugün Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, siyasette sosyal mühendislik oyunlarına, vesayet odaklarına hiçbir zaman fırsat vermediklerini ve sadece milletin desteğine güvenen bir hareket olduklarını vurguladı.

27 Nisan e-muhtırası da 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimi gibi devletin içinde yuvalanıp kendini milletin üstünde görenlerin işledikleri cürümler olarak tarihe gömüldü.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN LİDERLİĞİ İLE VESAYET ODAKLARI ZAYIFLATILDI, İSTİSMAR SİYASETİ KAN KAYBETTİ.

Cumhurbaşkanımız, illegal müdahalelerle doğrudan milli iradeyi ve şahsını hedef alan her türlü vesayet ve darbe girişimine karşı eğilmeden bükülmeden yürümeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanımızın ifade ettikleri gibi milletimizin emanetine halel getirmemek bizim namus borcumuzdur. Bugüne kadar milli iradenin, milletin tercihlerinin, demokrasinin, hukukun yolundan asla ayrılmadık. Bundan sonra da Cumhurbaşkanımızın liderliğinde aynı yolda yürüyeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER