Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun üyesi Can Tunaboylu'nun kendisini darp ettiğini, sosyal medya hesabından fotoğraflar ve mesaj ile paylaşan Aybike Çelik herkesi şok etti.

Yaptığı açıklamada;

'13 gün boyunca kırık kol, gözüm mor bir şekilde duygusal manipülasyon ile evde tutuldum. Dışarı tek çıkabildiğim gün şahsın konseriydi, konser günü grup arkadaşlarına ve menajerlerine gözümü eserdim, şahıs sahnedeyken diğer müzisyen arkadaşlara suratımdaki makyajı silerek anlatmak istedim, burada istenmiyorsun diye üzerime gelindiği için uğradığım şiddeti ve incittiğimi sandığım kolumu (aslında kırık olan) ve gözümün morluğunu anlatamadım. Gösteremedim ve yaşadığım şok ve Stockholm sendromu nedeniyle yine şahısa sığınmak durumunda kaldım.'

'Kolumdaki kırık bası tıbbi müdahale ile çözülemeyeceği için dava zaten otomatik olarak açıldı fakat bana işkence uygulamış bu şahsın hiçbir şey yapmamış gibi hayatına devam etmesi sinirlerimi bozuyor' ifadelerine yer verdi.

takip

Can Tunaboylu sevgilisinin şiddete uyguladınmı sorusuna cevap verdi:

 Tunaboylu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 'Böyle bir olayla gündeme geldiğim için gerçekten üzgünüm. Malesef gerçeğe aykırı birçok beyan içeren bu açıklama karşısında konu daha önceden yargıya taşınmış olmasından, soruşturmanın gizliliğine zarar vermemek ve değerini bugün çok iyi anladığım masumiyet karinesini zedelememek adına şimdilik sessizliğimi mazur görün' dedi.

Editör: Habererk Com