Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirmek isterken kendisini zor duruma düşürdü.

Hakkındaki soruşturmalar devam eden Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek, Mansur Yavaş'ı eleştirmek isterken yanlışlıkla kendisini hedef aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından görevinden istifa ettirilen Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirmek isterken, kendi döneminde pahalı su satarak yaptığı atıl projelerin görsellerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Aynı zamanda Melih Gökçek'in, uzun süredir yaptığı paylaşımlarda tarih ve yer anlatımlarının da sürekli yanlış olması dikkat çekmeye başladı.

Gökçek, kendi döneminde yapılan israfları paylaşarak 00.50'de yaptığı Twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Mansur'a iki kez yıllar itirarıyla Kesikköprü'den gelen su miktarını sordum. Verdikleri her iki cevapta faaliyet raporunun 105. sayfasında cevabı olduğunu yazmışlar. 105/109 sahifeler aşağıda ve böyle bir bilgi yok.

Savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum. Mansur şeffafmış

Melih Gökçek, hemen ardından yine yorumlarını sınırlandırdığı bir paylaşım daha yaparak şöyle dedi: Mansur hani şeffaf olduğunuzu söylüyordun. Senden bilgi soruyoruz bilgi vermekten kaçıyorsun. Hangi foyan ortaya çıkacak diye çekiniyorsun? Sen şeffafım diyerek insanları aldatıyorsun. Bu yaptığından hiç utanmıyor musun? Yazıklar olsun..."

İşte o paylaşım:

SIĞINMACILARIN ÜLKEMİZE KAÇAK GİRİŞİ KAMERALARA YANSIDI SIĞINMACILARIN ÜLKEMİZE KAÇAK GİRİŞİ KAMERALARA YANSIDI