ACEMİ KASAPLAR İŞ BAŞINDA...

Kurban Bayramı’ nda alınan tüm önlemlere ve yapılan uyarılara karşın, kesimhane ve belediyelerin belirlediği alanlar dışında rastgele yerlerde kesilen kurbanlarla ortalık yine kan gölüne döndü. Haberi yayına aldığım saatlerde (18:00) kurban keserken yaralanan 4 bin 78 ’acemi kasap’ hastanelerin acil servislerine koşarken, Kayseri’de bir kişi yaşamını yitirdi.

ACEMİ KASAPLAR İŞ BAŞINDA...

Doğan Haber Ajansı muhabirleri, 64 ilde kurban keserken yaralanan 4 bin 78 kişinin hastanelik olduğunu belirledi. Yaralananların çoğunlukla elini bıçak ve satıra kaptıranlar oldu. Bazıları da kestikleri büyükbaş hayvanların altında kalan elleri, ayakları ve kollarından yaralandı.

ACEMİ KASAPLAR YİNE İŞ BAŞINDA

Birçok hastanenin acil servisleri ile ortopedi servisleri bugün acemi kasaplara hizmet verdi. Hastanelik olan acemi kasaplardan büyük bölümü ayakta müdahalenin ardından taburcu edilirken, durumları ciddi olanlar ise tedaviye alındı.

Kayseri’de oğullarıyla birlikte kurbanlık danayı yatırırken beton zemine düşen 62 yaşındaki Habip Bostan, kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı hastanede yaşamı yitirdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2014, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER