Adalete Bak Nasıl İşliyor?

İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler ile iş adamı Reza Zarrab adliyeye sevkedilirken polis Bakan'ın oğlunun koluna girmedi.

Adalete Bak Nasıl İşliyor?

17 Aralık operasyonu olarak Türkiye tarihine geçen ve ülkeyi derinden sarsan soruşturmada bakan çocukları, ünlü iş adamları ve kamu görevlileri dahil çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.

8 KİŞİ TUTUKLANMIŞTI

Gözaltı sürecinin ardından soruşturmada haklarında yolsuzluk yaptığı öne sürülen şahıslar adliyeye sevk edilmeye başladı. Dün 10 kişinin adliyeye sevk edilmesiyle başlayan süreçte 3 kişi serbest bırakılmış 7 kişi tutuklanmıştı. Sabah saatlerinde bir kişinin daha cezaevine gönderilmesiyle tutklu sayısı 8 yükselirken aralarında Ali Ağaoğlu'nun da bulunduğu 66 kişilik grup adliyeye sevk edilmişti ve emniyete hazırlanan dosyalar da adliyeye gönderilmişti.

BAKAN OĞLU VE ÜNLÜ İŞ ADAMI ADLİYEDE

Son olarak ta aralarında İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler ile iş adamı Reza Zarrab'ın da aralarında bulunduğu bir grup, Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Adliye girişinde görüntülenen şahıslardan Halkbank Müdürü Süleyman Aslan yüzünü saklamaya çalışırken Ebru Gündeş'in eşi ünlü iş adamı Reza Zarrab'ın koluna polis girmiş halde görüntülendi.

 

DİKKATLERDEN KAÇMADI

İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu adliyeye getirilirken bir ayrıntı gözlerden kaçmadı. Diğer şüphelilerin kolundan tutan polis, Barış Güler'in kolundan tutmadı.

""

 

 

 

 

 

İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler, böyle görüntülendi

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2013, 13:27
YORUM EKLE