AKP mitinginde Atatürk'e perde

AKP'nin Darıca'da düzenlediği mitingde Atatürk anıtının önü perdeyle kapatıldı.

banner311
AKP mitinginde Atatürk'e perde

Kocaeli’nin Darıca İlçesi’nde dün akşam saatlerinde gerçekleştirilen AKP mitinginde, meydandaki Atatürk Anıtı’nın önüne platform kurularak kapatılması tepki çekti. Miting alanından çekilen bir fotoğrafı da MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan sosyal paylaşım sitesinden paylaştı.

Darıca’da akşam saatlerinde AKP’nin yeniden aday olarak gösterdiği Belediye Başkanı Şükrü Karabacak için miting düzenledi. Miting için Cumhuriyet Meydanı’na platform kuruldu. Platformun ön tarafına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca Belediye Başkan Adayı Şükrü Karabacak’ın posterleri asılırken, Atatürk Heykeli’nin önü de kapatıldı. Mitinge Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, Büyükşehir Belediye Başkanı ve AKP adayı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP il ve ilçe yöneticileri de katıldı.

Miting alanında Atatürk Heykeli’nin önünün kapatılması tepki çekti. Bu duruma bazı vatandaşlar tepki gösterirken fotoğrafları sosyal medyada paylaştı. Atatürk Heykeli’nin önünün kapatılmasına bir tepki de MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’dan geldi. Milletvekili kişisel hesabından, ‘AKP Darıca mitinginde Atatürk Anıtı’nın önünü böyle kapattılar’ yazısıyla fotoğraf paylaştı.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2014, 12:09

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.