BUGÜN MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ !

Şaibeli bir helikopter kazası sonucu vefat eden BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 7'nci yılında kabri başında anılacak.

banner311
BUGÜN MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ !

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı İlker Kayalıoğlu, merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 7'nci yılında "anma ve anlama" günü ile ilgili program hakkında bilgi verdi.

Yazıcıoğlu'nun 7 yıl önce vefat ettiğini aktaran Kayalıoğlu, acısının hiç dinmediğini dile getirdi.BBP Genel Başkan Yardımcısı, "Bize düşen O'nun yolunda gitmek, O'nun davasına sahip çıkmak, O'nun ülkü ve ideallerini gerçekleştirmektir. Yalnızlaştırılmaya çalışsak da şehadet sürecini takip etmek, ona ve davasına sadakat göstermektir. Tıpkı onun gibi, haksız bir davada kalabalıklarla yürümek yerine, haklı bir davada tek yürümektir. Bir ölür bin diriliriz diyebilmektir." ifadelerini kullandı.

"25 Mart saat 10.30'da, Tacettin Sultan Dergahı'nda, Muhsin Başkanımızın kabri başında, anma ve anlama programı gerçekleştirilecektir." diyen Kayalıoğlu, tüm sevenlerini anma programına davet etti.

 


 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 09:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.