Deniz Seki tutuklandı

6 ay sonra gözaltına alınan Deniz Seki için kritik dakikalar. Seki, bu sabah adliyeye sevk edildi. Seki, "Ne hissettiği" sorusu üzerine kelepçeli ellerini gösterdi, "Ah ah böyle ne hissedebilirim" dedi. Tutuklandıktan sonra adliyeden ağlayarak çıkan Deniz Seki ardından Bakırköy Kadın Cezaevi’ne getirildi.

Deniz Seki tutuklandı

~~
"Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan ve hakkındaki yakalama kararı nedeniyle 6 aydır aranan Deniz Seki, dün gözaltına alınmıştı.Geceyi emniyette geçiren Seki, sabah 08.45'te sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Vakıf Gureba Hastanesi'ne getirildi. Seki, buradaki kontrolün ardından polis aracına bindirildi.

 

SEKİ: ZERRE ADALET VARSA...

Seki'nin ellerinin önden kelepçeli olduğu görüldü. Polis aracına binmeden önce konuşan Seki, "Bu ülkede zerre kadar adalet varsa suçsuz olduğum er geç anlaşılacak. Kesinlikle" dedi.

DENİZ SEKİ TUTUKLANDI

Basın mensuplarının ''İkinci kez Bakırköy Cezaevi'ne gideceksiniz. Ne  hissediyorsunuz?'' sorusuna Seki, kelepçeli ellerini göstererek, ''Ah ah, böyle  ne hissedebilirim'' diye cevap verdi.  Seki, Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi.

Seki, adliye karakolunda yaklaşık yarım saat bekledi. Bu sırada avukatlarına ve bir yakınına sarılarak ağladığı görüldü. Ünlü sanatçı daha sonra infaz savcılığına götürüldü. Deniz Seki işlemlerin ardından tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2014, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER