Gaziantep'te Ormanlık Alanda Çifte Cinayet

Gaziantep'te ormanlık alanda bir erkek ve Suriye uyruklu bir kadının cesedi bulundu. Kadın ve erkeğin yasak aşk yaşadığı ve bu yüzden öldürüldüğü iddia edildi

Gaziantep'te Ormanlık Alanda Çifte Cinayet

~~Gaziantep'te ormanlık alanda bulunan bir erkek ve Suriye uyruklu kadının cesedi üzerinde yapılan ilk incelemede, işkenece edilerek öldürüldükleri belirlendi.

Gazintep'te ormanlık alanda bulunan bir erkek ve Suriye uyruklu kadının cesedi üzerinde yapılan ilk incelemede, işkenece edilerek öldürüldükleri belirlendi. Alınan bilgiye göre, Şehitkamil İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, ihbar üzerine gittikleri Gazikent Mahallesi'nin arka tarafındaki ormanlık alanda bir erkek ve bir kadın cesedi buldu.

OTOPSİDE İŞKENCE YAPILDIĞI BELİRLENDİ

Cesetlerin, Nurettin Demir (35) ve Suriye uyruklu Brıksan Osman (25) adlı kadına ait olduğunu belirleyen ekipler, cesetleri, otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırdı. Cesetler üzerinde yapılan incelemede, işkence gördükleri, arabayla üzerlerinden geçildiği ve ardından da tabancayla vücutlarına birer el ateş edilerek öldürüldükleri tespit edildi.

GÖNÜL İLİŞKİSİ İDDİASI

Evli olduğu öne sürülen Nurettin Demir'in, Biriksan Osman adlı kadınla bir süreden beri görüştüğü ve cinayetin gönül ilişkisi sebebiyle işlenmiş olabileceği öne sürülüyor.

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Bu arada jandarma ekipleri, cinayetle ilgili olarak ölen kadının kayınbiraderi R.O'yu gözaltına aldı.Genç kadının katil zanlısı olabileceği şüphesiyle eşinin arandığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2014, 23:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER