İstanbullu'nun "Çilebüs" ile imtihanı

Söğütlüçeşme -Zincirlikuyu seferini yapan bir metrobüs, Altunizade durağına geldiği sırada arızalandı. Metrobüs şoförü arızayı gideremeyince yetkili birime haber verdi.

İstanbullu'nun "Çilebüs" ile imtihanı

Söğütlüçeşme -Zincirlikuyu seferini yapan bir metrobüs, saat 18.30 sıralarında Altunizade durağına geldiği sırada arızalandı. Metrobüs şoförü arızayı gideremeyince yetkili birime haber verdi.

Arıza nedeniyle durakta uzun metrobüs kuyruğu oluşurken seferlerde aksamalar meydana geldi. Metrobüslerden inen yolcular metrobüs yolunda yürüdü. Bazı yolcular tepkilerini diğer metrobüsleri durdurmaya çalışarak gösterirken bazı yolcular da metrobüslerin camlarına vurarak sürücülerden kapıyı açmasını istedi. Metrobüs sürücüsünün kapıyı açmasının ardından yoldaki yolcular metrobüse bininci tartışma sona erdi. 

Altunizade durağının Zincirlikuyu istikameti trafiğe kapatılarak arızalı metrobüs burada ekipler tarafından tamir edildi. Bu esnada metrobüs seferleri kademeli olarak Söğütlüçeşme istikametinden yapıldı. Metrobüsün arızasının giderilmesinin ardından yaklaşık bir buçuk saat sonra seferler normale döndü.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2013, 00:21
YORUM EKLE