Kalp krizi geçiren Vali 'den iyi haber

Tekirdağ'da dün akşam makam aracında kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede iki damarına stent takılarak uyutulan Vali Enver Salihoğlu, bu sabah doktorlar tarafından uyandırıldı. Namık Kemal Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Erdoğan Gültekin, Vali Salihoğlu'nun genel durumunun iyi olduğunu açıkladı.

banner311
Kalp krizi geçiren Vali 'den iyi haber

Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, dün saat 19.30 sıralarında valilik binasından makam otomobiline binerek evine gitmek üzere yola çıktı.

Yaklaşık 300 metre ilerleyen araçta kalp krizi geçiren Vali Salihoğlu'na ilk müdahaleyi yakın koruması Muammer Dirlik yaptı.

Ardından makam aracıyla Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne götürülen Salihoğlu, kardiyoloji uzmanı Hasan Değirmenci gözetiminde anjiyo ünitesi olmadığı için ambulansla Namık Kemal Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Buradan anjiyo olan evli ve çocuk babası olan 62 yaşındaki Enver Salihoğlu'nun tıkalı olan iki damarına stent takılarak uyutuldu.


BU SABAH GÖZLERİNİ AÇTI

 

Sabaha kadar uyutulan Vali Salihoğlu, bu sabah doktorlar tarafından uyandırıldı.

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Erdoğan Gültekin, Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu’nun sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Gültekin, Vali’nin sağlık durumunun iyiye gittiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2016, 17:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.