MHP İSTANBUL İL BAŞKANI EYLEME KATILDI

MHP İstanbul il başkanı Mehmet Bülent Karataş, bugün saat 12.30' da İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde yapılan Türk Eğitim-Sen eylemine katıldı.

MHP İSTANBUL İL BAŞKANI EYLEME KATILDI

MHP İstanbul il başaknı Mehmet Bülent Karataş, Türk Eğitim-Sen İstanbul şubelerinin düzenlediği eyleme katıldı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde yapılan basın açıklamasının ardından Müdürlük binası önüne siyah çelenk koyuldu. 

21 Ağustos' tan sonra Milli Eğitim Bakanlığı' nda başlayan tasfiye süreci sebebiyle Türk Eğitim-Sen üyesi birçok okul müdürü Yönetici Görevlendirme Yöentmeliği' ne dayanılarak görevlerinden alınmıştı. Bu haksızlığı protesto etmek için toplanan Türk Eğitim-Sen üyeleri İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde bir eylem gerçekleştirdi. Eylemin eş zamanlı olarak tüm Türkiye' de İl Milli Eğitim Müdürlükleri önünde yapıldığı öğrenildi. 

Okunan basın açıklamasında yandaş sendika ve tetikçi idarecilerin talepleri doğrultusunda gerçekleşen Türk Eğitim-Sen' li müdürlere yapılan haksızlıklar sert bir dille protesto edildi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2014, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER