Özgecan'ın ailesinden açıklama!

Özgecan Aslan'ın katil zanlısı Ahmet Suphi Altındöken'in hapishanede vurularak öldürülmesi sonrası Özgecan'ın ailesinden ilk açıklama geldi.

banner311
Özgecan'ın ailesinden açıklama!

Mersin’de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ı öldürdükleri gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken cezaevinde saldırıya uğradı. Yaralanan baba ile oğlu ambulans ile Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Ahmet Suphi Altındöken burada can verdi…

Telefonla ulaştığımız Özgecan Aslan’ın babası Mehmet Aslan, olayı gazetecilerin ısrarlı aramaları sonucu öğrendiğini, bu konuda konuşmak istemediğini belirterek; “Her şey Allah’ın takdir ettiği şekilde gidiyor. Günümüzde artık kanunlar ışığında hareket etmek durumundayız” dedi.

Özgecan’ın annesi Songül Aslan ise , kızının katili Ahmet Suphi Altındöken’in öldürülmesiyle ilgili konuşmak istemediğini söyledi. Gazetecilerden, eşi Mehmet ile konuşmalarını isteyen anne Aslan: “Olayla ilgili benim haberim yok. Hiçbir şey benim kızımı geri getirmez. Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2016, 17:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.