Polis operasyonunda yaralanan Dilek Doğan hayatını kaybetti

Sarıyer’de polis operasyonu sırasında silahla yaralanan Dilek Doğan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acı haberi alan Doğan’nın yakınları gözyaşına boğuldu. Hastaneden ise konuyla ilgili resmi açıklama yapılmadı.

banner311
Polis operasyonunda yaralanan Dilek Doğan hayatını kaybetti

Sarıyer’de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen polis operasyonu sırasında silahla yaralanan Dilek Doğan (24), yakınlarından alınan bilgiye göre tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Konuyla ilgili hastaneden herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden alınan ve Doğan’a ait olduğu iddia edilen cenaze, zırhlı polis araçlarının eskortluğunda Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Ölüm haberini alan Doğan’ın yakınları, hastane önünde gözyaşlarına boğuldu. CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu da hastaneye gelerek aileyle görüştü. Basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Tanrıkulu, ortada vahim bir durum olduğunu söyledi. Tanrıkulu, hükümetten hesap soracakları olaylara bir yenisinin daha eklendiğini sözlerine ekledi. 


Öte yandan polis ekipleri, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Adli Tıp Kurumu önünde geniş güvenlik önlemi aldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 08:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.