Sinan Ogan'dan Bahçeli'ye Ağır Gönderme!

MHP Genel Başkan adayı Sinan Oğan, Devlet Bahçeli'nin "Kaçak Saray" hakkında söylediği sözlerini hatırlattı ve "Hangi dediğinize inanalım" şeklinde bir soru sorarak Bahçeli'ye ağır göndermede bulundu.

banner311
Sinan Ogan'dan Bahçeli'ye Ağır Gönderme!

BAHÇELİ'YE KAÇAK SARAY SORUSU!

Bahçeli'nin, "ihraç edin" talimatıyla Merkez Disiplin Kurulu tarafından partiden ihraç edilen ve sonrasında mahkeme kararıyla partiye geri dönen MHP Genel Başkan adayı Sinan Oğan, Bahçeli'nin 26 Aralık 2015 yılında Twitter hesabından yazdığı "Kaçak saray kötülüğün ve nifakın sembolü haline geldi. Buna sessiz kalıp methiyeler düzenlerin iki cihanları da karardı." sözlerini Bahçeli'ye hatırlattı ve "Dün söylediğiniz mi doğru, bugün yaptığınız mı? Hangi dediğinize inanmalı?" diye sordu. Bu da Bahçeli'ye ağır gönderme olarak yorumlandı.

İşte o gönderme:

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2016, 14:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 3 yıl Önce

Bu Sinan Oğlan Ve Sizler Hala Anlamadınız Değilmi Milliyetçi Ülkücü Hareketin Lideri Devlet Bahçeli Beyefendidir Siz Sadece Kendinizi Küçük Düşürmekten İleri Gidemiyorsunuz İşiniz Gücünüz Bölücülük Partiyi Bölmeye Çalışmak Sadece Kendinizi Dahada Küçültüyosunuz Bir Adım Ötesi Yok :)

KAĞAN
KAĞAN @vatandaş - 3 yıl Önce

kardeşim mehape mi kaldı.%3 bulamazsınız. geçin büyük reis ERDOĞANIN yanına rahat edin yoksa meclisi göremezsiniz. Koltuğuda kaybedersiniz