Tuğrul Türkeş'ten Devlet Bahçeli'ye Övgüler!

Yıldırım Tuğrul'un AKP'ye geçmesinin ardından Bahçeli ile Türkeş arasındaki ipler gerilmiş, birbirlerine sert sözlerde bulunmuşlardı. İkili arasındaki buzlar, Bahçeli'nin AKP ile yakınlaşmasının ardından şok biçimde erimeye başladı.

banner311
Tuğrul Türkeş'ten Devlet Bahçeli'ye Övgüler!

SERÇE DAĞI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ!

Meclis Plan ve bütçe komisyonunda yaşanan HDP tartışmasında Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in Bahçeli'den bahsederken kullandığı ifade dikkat çekti. Bu da serçe dağdan kalksa ne olur diyen Bahçeli'nin serçeden dağa övgüler olarak yorumlandı.

Komisyonda  HDP sıralarının boş kalması üzerine CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu ile AKP'liler arasında çıkan tartışmada araya giren Tuğrul Türkeş, HDP’lilerin ifade vermeye gitmediğini söyledi ve “Saygıdeğer Devlet Bahçeli ifade vermeye gitti. Onlar da gitseydi bunlar yaşanmayacaktı” söyledi.

BİRBİRLERİNE SERT SÖZLER SÖYLEMİŞLERDİ!

Bahçeli, Türkeş'in gidişi MHP'ye oy kaybettirir mi sorusuna "Bir dağa bir serçe konsa dağ ne kazanır, bir dağdan bir serçe kalksa dağ ne kaybeder? Bilmem anlatabildim mi?" ifadelerini kullanmış; Türkeş de buna cevaben "Dağdan kalkan kuşun cinsini bilmeyen, ecdadını tanımayanlar, yarınki akıbetlerine hazırlanmalılar" sözlerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2016, 19:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.