Yeni İstanbul Valisi Vasip Şahin'den ilk açıklama

Valiler Kararnamesi ile Malatya Valiliğinden İstanbul Valiliğine atanan Vasip Şahin, yeni görevi ile ilgili ilk açıklamayı yaptı.

Yeni İstanbul Valisi Vasip Şahin'den ilk açıklama

Valiler Kararnamesi ile Malatya Valiliğinden İstanbul Valiliğine atanan Vasip Şahin, "İstanbul biliyorsunuz Türkiye'nin değil, dünyanın çok önemli şehirlerinden birisi ve dünya başkenti. Dolayısıyla, İstanbul'un o ağır yükünün omuzlarımıza verileceğini doğrusu beklemiyordum" dedi.

Valilik makamında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Şahin, atama kararının, kendisi, ülke, Malatya ve İstanbul için hayırlı olmasını diledi.

Temennisinin, İstanbul'da ellerinden gelen imkanlarla en iyi şekilde hizmet edebilmek olduğunu belirten Şahin, "Cenabı Hakk mahcup etmesin. Bu takdirlerde bulunan Sayın İçişleri Bakanımıza, hükümetimizin çok değerli üyelerine, Başbakanımıza ve Cumhurbaşkanımıza, bu noktada desteklerinden ve bize vermiş oldukları bu görevden dolayı, onlara çok teşekkür ediyorum. İnşallah onlara karşı da milletimize ve İstanbullulara karşı da mahcup olmayız" diye konuştu.

"vasip-şahin-kimdir.20140916104358.jpg"

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER