30 Nisan okullar tatil mi?

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrasında MEB Ziya Selçuk, okulların 30 Nisan 2020 Perşembe gününe kadar tatil ilan edildiğini açıkladı.

banner311
30 Nisan okullar tatil mi?

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrasında tatil kararı geldi. Buna göre 30 Mart Pazartesi gününden itibaren koronavirüs tatili 13 Nisan Pazartesi tarihine kadar uzatıldı.

Bilim Kurulu toplantısında alınan karar doğrultusunda okullarda tatilin uzatıldığı haberi çıktı. Ziya Selçuk canlı yayında yaptığı açıklamasında bundan bahsederek okullarda tatilin Nisan'daki ara tatil ile birleştirildiğini söyledi.

OKULLARDA TATİL UZATILDI MI?

Son gelen bilgiler doğrultusunda okullar Nisan ayı sonuna kadar hafta daha tatil ilan edildi. Ziya Selçuk açıklamasında okulların 30 Nisan Perşembe gününe kadar tatil ilan edildiğini söyledi. Ziya Selçuk, televizyonlar aracılığı ile uzaktan eğitime başladıklarını bunun dışında da telefi eğitimi yapacaklarını söyleyerek telefinin nasıl olacağı konusunda da bilgilendirmelerde bulundu. Eğitimde kayıplar olacağını da ifade eden Selçuk, tatil sürecinin 30 Nisan'a kadar uzatıldığını gereken tüm tedbirlerinde alınacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 19:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.