Abdülhamid'in torunundan Başbuğ Atatürk'e büyük terbiyesizlik!

Abdülhamid'in torunundan Başbuğ Atatürk'e büyük terbiyesizlik geldi.

Abdülhamid'in torunundan Başbuğ Atatürk'e büyük terbiyesizlik!

Osmanlı Devleti’nin en çok tartışılan padişahı Sultan İkinci Abdülhamit’in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret etti.

Osmanoğlu, Atatürk’ü skandal bir paylaşımla hedef aldı.

Türkiye’de artık bir moda haline gelen Atatürk’e hakaretlere bir yenisi daha eklendi. Atatürk’e son hakaret, Sultan İkinci Abdülhamit’in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu’ndan geldi.

Osmanoğlu paylaşımında Osmanlı padişahlarından Fatih Sultan Mehmed'i öven Osmanoğlu, isim vermeden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ima yoluyla hakarette bulundu.

"Dedem Fatih Sultan Mehmed Han İstanbulu besmele çekerek aldı, birileri gibi kafa çekerek değil.." ifadelerini kullanan Osmanoğlu'na tepkiler çığ gibi büyüdü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Solmaztürk
Solmaztürk - 4 hafta Önce

Haysiyetsiz, çapsız. Dedelerim dediğin insanları bu millet hep baş tacı yaptı. İstanbul ise senin dedelerinin saray içine kapanıp zevk ve sefaya dalması ile gitti. Ta ki GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH Arkadaşlarını ölümüne savaşması ve milletin desteği ile geri alındı.
Türk Milleti can verdi kan verdi. Sıvışıp gidenler de senin dedelerim dediğin insanların torunu ve senin de amcan dayın teyzen halan idi. Utanmaz arlanmaz.

Turhan USLU
Turhan USLU - 4 hafta Önce

İstanbul'un alınışındaki diplomasi savaşı, ordularımızın hareketliliğini bilmeyen bu cahil İstanbul'un kafa çekerek alındığını söylüyor. İlla karşılaştırma yapacaksan kardeş katlinin yoluna açan adamın, İstanbul'un fethi ile Anadolu'yu tekrar Türk yurdu yapan adamın İstanbul'u fethi benzetmesi yapabilir.

salih mermer
salih mermer - 4 hafta Önce

Senin dedelerin saraylarda sarap içip haremde kadınları begenırken sen acaba hangisinin evladısın marıa nınmı roksananınmı .senin babab osmanlı topraklarının tapusununu üzerine gecirirken nerdeydin.

Süleyman Şah
Süleyman Şah - 4 hafta Önce

bu sana yakışmadı,öküzlük yaptın,derhal özür dilemelisin...padişahlık rejimi bitmiştir...ya cumhuriyeti destekle ya da defol git !

Recai Ünal
Recai Ünal - 4 hafta Önce

II. Abdülhamid'in annesi Ermeni'ydi, haberin var mı, torun?

kızgın adam
kızgın adam - 4 hafta Önce

Cahile ne anlatsan boş. taşa anlatmışsın ha buna..... Allah gani gani belasını versin işşAllah...

Katrritu
Katrritu - 4 hafta Önce

Bu kendini akıllı sanıyor besmeleyle İngilizlere verdi demesi lazımdı okuyabilir ama gündemde kalmak için birilerini yalıyacak normal

Solmaztürk
Solmaztürk - 3 hafta Önce

Çapsız sümsük. Milletin baş tacı ettikleri sizin bu tavrınız yüzünden nefret edilme noktasına geliyor. Hiç mi utanman yok? Sarayda alem yaparken bilmem kaçıncı defa evlenirken aldığı borçlarla saray yaptırıp zevki sefa sürenler de senin deden değil mi? Neden dört asır geriye gidiyorsun?