Ahmet Hakan'dan Kanal D'yi bırakma kararı

Doğan Medya Grubu'nun Demirören Grubu'na satılmasının ardından iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Ahmet Hakan'dan Kanal D'yi bırakma kararı

 Tarihi satış kararının ardından Doğan Medya'da sular durulmuyor. Kulislerde dolaşan iddialara göre Ahmet Hakan ve Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar'ın, Kanal D'den ayrılacağı söyleniyor.

Doğan Medya Grubu'nun Demirören Grubu'na satılmasının ardından Ahmet Hakan ve 10 yıldır Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmenliği'ni yürüten Süleyman Sarılar'ın Kanal D'den ayrılacağı iddia edildi

HÜRRİYET'TEKİ YAZILARINA DEVAM EDECEK Mİ?

Ahmet Hakan'ın CNN Türk'teki "Tarafsız Bölge" programına ve Hürriyet'teki yazılarına devam edeceği öne sürülürken, ana haber ile ilgili "Bu konuda konuşmak istemiyorum" cevabıyla yetindiği söyleniyor.

YENİ EKİP BELLİ OLDU

Demirören Holding'e satışının ardından Kanal D'nin haber kadrosunda bir değişim yaşanması bekleniyor. Buna göre, Kanal D'nin haberlerini, Show TV Ana Haber'in yayın yönetmenliğini yürüten Ramazan Kurnaz ve ekibi hazırlayacak. Kurnaz, Kanal D'ye beş ekip arkadaşıyla birlikte geleceği kulislerde konuşulan bir diğer iddia.

AHMET HAKAN'IN YERİNE BUKET AYDIN

Kurnaz yönetimindeki Kanal D Ana Haber'i ise mayıs ayının ortasından itibaren Buket Aydın sunacak.

Kanal D Ana Haber'deki siyaset haberlerinin azaltılarak yaşam haberlerine ağırlık verileceği iddia ediliyor.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344