AK Parti'li başkanlar Ülkü Ocakları ve MHP ilçe başkanını çöp görevlisi yaptı

31 Mart’ta MHP’den AK Parti’ye geçen Kastamonu’nun Bozkurt ve İnebolu ilçelerinde belediye başkanları, belediyede çalışan Ülkü Ocakları ilçe başkanlarını çöp görevlisi yaptı.

AK Parti'li başkanlar Ülkü Ocakları ve MHP ilçe başkanını çöp görevlisi yaptı

31 Mart yerel seçimlerinde Kastamonu’nun Bozkurt ve İnebolu ilçelerinde belediye başkanlıkları MHP’den AKP’ye geçmişti. Her iki ilçede de belediyede çalışan Ülkü Ocakları başkanları, AKP’li belediye başkanları tarafından çöp görevlisi yapıldı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın ise, AKP’li belediye başkanlarına sert tepki göstererek, “Bozkurt ve İnebolu Belediye Başkanlarını uyarmak istiyoruz. Ülkü Ocakları başkanlarımızı çöpe verdiler. Bizim asabımızı bozmayın. Beni böyle konuşmak zorunda bırakmayın. Bizim dalımızı kıranın, ağacını kökünden söker atarız. Haberiniz olsun”. dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Faryo57
Faryo57 - 2 ay Önce

Dalınızı kırmışlar la, Devletlü alinizin huzurunda

Erkal EKEN
Erkal EKEN - 2 ay Önce

İyi yapmış. Yakışır keretalara. Ortak değiller miydi. Ne diye bozuluyorsunuz. İş iştir.

D.CESUR.
D.CESUR. - 2 ay Önce

Hah hah haaa işte böyle muameleye layıksınız ak itlerin peşinde koşarsanız olacağı budur, ektiğinizi biçiyorsunuz bide şu kabadayı mafya ağzını bırakın yakışmıyor ülkücüye.

Hacı Hüseyin topcugil
Hacı Hüseyin topcugil - 2 ay Önce

Niye nolduki laa çöpte çalışanlar insan degilmi

medya orst
medya orst - 2 ay Önce

hakettiğiniz muamaleye görüyorsunuz tuvalet kağıtları sizi...gidin genel başkanınıza şikayet edin

hıdır
hıdır - 2 ay Önce

en iyisini yapmışlar onlar zaten akp nin çöpcüsü değillermi

İlker
İlker - 2 ay Önce

Mevcut kafa yapınız ve peşinden gittiğiniz Devlet Bohçalı ile bunlar daha iyi günleriniz. Siz bozkurt olmayı değil tasmalı köpek olmayı tercih ettiniz. Yapamayacağınız şeyleri söylemeyin güldürmeyin insanları...

Fehmi kılınç
Fehmi kılınç - 2 ay Önce

Bu başkanlar neye hizmet ediyor.Genel olarak baktıgımızda yaptıkları hatanın husumet çıkaracagını görmüyorlarmı .Biz akp ye boşunamı oy verdik


SIRADAKİ HABER