Ak Parti parçalanıyor, 50 vekil Davutoğlu'nun partisine geçiyor

Akit TV'de yorumculuk da yapan gazeteci Ali Tarakçı'dan çok çarpıcı Davutoğlu yorumu geldi.

Çağlar Cilara'nın YouTube kanalındaki 'Onuncu Köy' isimli programına katılan gazeteci Tarakçı, Ak Parti'nin parçalanacağını ve en az 50 milletvekilinin Davutoğlu'nun partisine geçeceğini söyledi

Ali Tarakçı açıklamasını şöyle devam etti " AK Parti içerisinden 50 ve 100 civarında bir milletvekili yeni siyasi harekete katılacaktır.

Toplumun diğer kesimleri Davutoğlu hareketine destek verecektir, burada şöyle bir sorun olduğunu düşünüyorum yeni partinin başında Davutoğlu mu çıkar yoksa farklı bir isim mi çıkar belli değil.

Bu Babacan'da olabilir Gül'de, Davutoğlu partinin direkt olarak genel başkanı gibi değil de ayrı konulan ilerlemiş gibi gözüküyor.

 Ama gidecekleri yer tek bir yerdir. Farklı derelerin buluşacağı yer ortak bir nehir olacaktır. 

O  açıdan AK Parti'nin içerisinde tüm eleştirilere rağmen trollerin tüm saldırısına rağmen Davutoğlu'nun bir genel kabul gördüğünü ve saygınlığını koruduğunu devam ettiğini düşünüyorum. dedi 

PROGRAMIN TAMAMI

YORUM EKLE
YORUMLAR
IYI parti Çubuk
IYI parti Çubuk - 2 ay Önce

Meter olsun megrici TÜRKLÜK düşmanı PAPA dostu barzani çocukları

nkavcar
nkavcar - 2 ay Önce

"İstanbul'un 39 ilçesinde görev yapan ilçe seçim kurullarının Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) direndikleri ortaya çıktı. YSK'nın 23 Nisan tarihli kararında, 31 Mart seçimlerinde görev yapan sandık kurulu başkan ve memur üyelerin görevlendirilmelerine esas alınan listelerin hangi kurumlardan temin edildiğini ilçe seçim kurullarından istendi. 39 ilçedeki seçim kurullarının tamamı, kaymakamlıklardan gelen, sandıklarda görevlendirilmek üzere ilçede yaşayan ve sandık kurullarında görev yapabilecek memurların listesini YSK'ya göndermedi."

Rota gökyüzü
Rota gökyüzü - 2 ay Önce

Başını kaldıran fitne amacına ulaşamamıştır:)

nk
nk - 2 ay Önce

Erdoğan, AKP'nin İyi partisini kurdurmaz.

mehmet  civa
mehmet civa - 1 ay Önce

Sen kendi başına gelmiş gibi hareket et ,Bu millet ne yiyor ne içiyor karınları tokmu demiyorsun milletde seni istemiyoruz güle güle .

SIRADAKİ HABER