Akit TV provokasyonu "Seçimde aksi olursa Belgrad Ormanı'na gömdüklerimizi çıkarır..."

Kendisini 'Bitkilerin efendisi' olarak tanıtan, hakkında usulsüz ilaçtan çok sayıda dava bulunan Prof. Dr. Ahmet Maranki, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala  Akit Tv 'de katıldığı canlı yayında gündemi sarsacak ifadeler kullandı.

banner170

Maranki, seçimlerin bekledikleri sonuca ulaşmaması durumunda "Belgrad Ormanı'na gömdüklerini çıkararak savaşacakları" tehdidini savurdu.

İşte Maranki'nin kan donduran o sözleri;

"Bu spekülasyonlar tamamen sunidir. Biz onun için her doğruyu her yerde söylemeyeceğiz. Kan ağlıyor içimiz. Ama bizim şayet aksi olursa gidecek hiçbir yerimiz yok. Ben onun için, umudum Kaf Dağı'nın arkası 25 Haziran'dır. Olmadı zaten, o zaman artık Belgrad Ormanı'nda ağacın dibinde, talim şeyimizi oraya gömdük. Çıkaracağız sokağa artık, 'Bismillahirrahmanirrahim' diyeceğiz...

Savcıları göreve çağırdılar

Maranki'nin bu sözleri sosyal medyada da büyük tepki çekerken, birçok kullanıcı 24 Haziran öncesi infial yaratabilecek olan bu sözler nedeniyle savcıları göreve çağırdı.

Maranki'nin Akit'teki köşesinde Payitaht, Diriliş gibi dizilerin aralarında ped ve gazlı içecek reklamlarının gösterilmesinin 'ahlaki çöküntüye' sebep olduğu iddiası da tepki çekmişti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 12:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serap Yaman
Serap Yaman - 11 ay Önce

Sana değil senin gibileri adam edenlere yazıklar olsun

Haksun Acet
Haksun Acet - 11 ay Önce

Sahtekâr herif.

RECAİ ÜNAL
RECAİ ÜNAL - 11 ay Önce

Hoşt! Çakal, sırtlan Maranki Ahmet, ağır ol! O profesörlüğü sana kim vermiş?! Kim vermişse sana o profesörlüğü, bol bol sevsinler; hiç hak etmiyorsun çünkü. İlk gördüğümden, tâ başından beri bu herife bir türlü kanım ısınmamıştı zaten. Yediği herzelere bak, ya!

Downunder62
Downunder62 - 11 ay Önce

Tutuştular artık,başlarına ne gelecek biliyorlar

DELİBAŞ
DELİBAŞ - 11 ay Önce

Şerefsiz ibne.İlaç sehtekarı gavat

msay
msay - 11 ay Önce

o gömdüklerini elinden alır uygun bir yerine sokarlar Maranki .akıllı ol

TR
TR - 11 ay Önce

noooluyo lan, küfürler gırla, dötünmü tutuştu. . Maranki, fitoterepi nin Türkiye kurucusudur. Sahte abd üniversitelerinin sahte ilaçlarını, Türkiyeye satamayacaksınız.

Delibaş
Delibaş - 11 ay Önce

Maranki de alçak marankiyi destekleyen yandaşları da .Bu yavşak sahte ilaç üretmek ve satmaktan yargılanıyor.Son demeçleri nedeniyle Savcılık soruşturma açtı akit paçavrası ve yandaşlarının ötü yanmaya başladı.Türk Mılletine ve devletine silah çekecek adamın taa.........

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151