Akit yazarı Abdurrahman Dilipak ne demek istedi?

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, TBMM'deki yemin töreninde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öptükten sonra İyi Parti'den MHP'ye geçen Hayati Arkaz'ın durumunun İyi Partili vekiller tarafından takip edildiğini iddia etti.

banner311
Akit yazarı Abdurrahman Dilipak ne demek istedi?

"Diğerleri onun akıbetini görmek istiyor ve bir süre bekleyecekler, ne olacak diye" diyen Dilipak, "Sonra! Sonrası meçhul" ifadesini kullandı.

Arkaz, TBMM'nin açıldığı gün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öpmüş, bu olay İyi Parti'de krize neden olmuştu. Arkaz, Bahçeli'nin bizzat arayıp kendisini davet ettiğini vurgulayarak, "Genel başkanımın ağzından çıkacak her türlü kelam ve söz benim için emirdir. Teklifi şeref ve onurla kabul ettim" demişti.

İyi Parti'de yaşanan süreçleri değerlendiren Dilipak, Arkaz'ın durumunun diğer milletvekilileri tarafından izlendiğini söyleyerek şunları kaydetti:

"Bu arada bir milletvekili geldiği yere, MHP’ye döndü. Diğerleri onun akıbetini görmek istiyor ve bir süre bekleyecekler, ne olacak diye. Sonra! Sonrası meçhul. Herkes ne olacağını merak ediyor. Ne olacağını hep birlikte göreceğiz."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Alper Kürşad
Alper Kürşad - 2 yıl Önce

Bu kılıksız 28 Şubat günlerinde Şener Yurdatapan denen solcuyla gezer,konferans verir,ekranlara çıkardı. Sebebi malum;tutuklanma korkusu.O günler geride kaldı. Artık ülkenin ve devletin sahibi Dilipak zihniyeti.Şimdi ona buna kefen biçmekle meşgul. Karaktersizlik abidesi.AK-İT denen paçavrada kusmakla meşgul.Adını anmaya değmez.Ey Dilipak!Eski Türkiyenin eski yazarı. Hala ne yazarsın ki okuyanın sevenin yok.Cekilebilirsin.

Alper Kürşad
Alper Kürşad - 2 yıl Önce

Dili-bok, yazısında bir imada bulunuyor.Bir zamanlar Latif Erdoğan denen FETÖ köpeği Meral hanıma kaset imasında bulunmuştu. Herhalde izlediği kasette gördüğü annesini veya karısını Meral hanıma benzetmişti soysuz.Dili-bok yazıda benzer bir imada bulunuyor ama sonra kıvırıyor.Bu adamların aklı fikri uçkurda. Gercek sapık bunlar.