Akit’ten Ahmet Hakan’a iftira

banner155

Yeni Akit gazetesi Ahmet Hakan hakkında bir yalan habere imza attı.

Akit’ten Ahmet Hakan’a iftira
banner170

Ahmet Hakan, 15 Mayıs tarihli yazısında Barış Atay’ın öfke ve intikam dolu mesajını eleştirerek, Akşener ve İnce’nin kardeşlik mesajı vermelerini istemişti. Hakan, şöyle seslenmişti:

“Sayın Muharrem İnce!

Sayın Meral Akşener!

Lütfen bu adama haddini bildiriniz!”

Barış Atay gözaltına alınınca Ahmet Hakan, bugün bir yazı daha kaleme alarak, “Benim çağrım polise, savcıya değil Muharrem İnce ve Meral Akşener’eydi' dedi.

Ahmet Hakan’ın her iki yazısında ne dediği açık seçik belli olduğu hâlde, Yeni Akit gazetesi Hakan’ın bugünki yazısını manşete taşıyarak şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy verenleri tehdit eden Barış Atay için 'Haddini bildirin' ifadelerini kullanarak hedef gösteren Hürriyet gazetesinde kalem oynatan Ahmet Hakan bugün Barış Atay için bir yazı daha kaleme aldı.

Ahmet Hakan, önce hedef gösterdi sonra da çark ederek 'Benim çağrım polise, savcıya değil Muharrem İnce ve Meral Akşener’eydi' diye yazdı.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hikmet Yılmaz
Hikmet Yılmaz - 10 ay Önce

bunların iflah olmaz özelliği, uydurma ve yalan haber ile iftira yapmaktır. üstelik "mübarek günler" diye adlandırdıkları günlerde de eskiden beri hep yaparlar. öyle ki aynı sayfada hem Kuranı Kerim den bahis yapar, hem iftira yaparlar.

yıllar önce de benim için bir ramazan bayramında aynı şekilde yapmışlardı. ulaşmak için aradığımda da adresleri bile sahte çıkmıştı. bunların ölümleri bile uydurma ve kurgudur.

SIRADAKİ HABER

banner151