AKP Kayseri İl Eski Başkan Yardımcısı Hristiyan oldu

İslamcı görüşleriyle bilinen bir dönem AKP'nin Kayseri İl Başkan Yardımcılığı ile yöneticilik de yapan Mehmet Akif Kum din değiştirip Hıristiyan oldu.

AKP Kayseri İl Eski Başkan Yardımcısı Hristiyan oldu
banner170

Oda TV'nin haberine göre  Mehmet Akif Kum, haberi doğrulayarak “Üniversite yıllarımdan beri din konusunda yaptığım araştırmalar neticesinde bir tercih yapıp Hıristiyan oldum. Bunda ne var? Ateistler kadar kötü değil ya, onlar hiçbir şeye inanmıyor.  Tanıdığım ateist insanlar var, ateist olduklarını bile söyleyemiyorlar! Bunları söylemek cesaret ister. Ben artık Hz. İsa’ya inanıyorum” dedi.

Mehmet Akif Kum, NTV’de Gökay Otyam’ın hazırlayıp sunduğu ‘Ekonomi Notları’ isimli programda Anadolu’da Markalaşma Trendi konusunu ele alarak boy göstermişti. Mehmet Akif Kum’un ayrıca, Recep Mamur’un Sahibi olduğu, Doğan Havur’un da Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Kayseri Merkezli TV 1 isimli televizyon kanalında geçmişte “İşin İçinden” isimli bir programı da hazırlayıp sunduğu biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 22:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatansever
Vatansever - 1 yıl Önce

AKP'NIN EN DELIKANLISI YINE BUYMUS ACIKCA SOYLEMIS BUNLARIN BIRDE DINSIZ AMA DINCILERI VAR DINIMIZI KULLANARAK KUR'AN ILE MAKARA YAPIP HIRSIZLIK YALAN IFTIRA RÜŞVET KUMAR HER TURLU PIS IŞI YAPARLAR DINSIZLIGI SURATLARINA VURMUS DINCILERIN. NEDE OLSA BUNLARIN BIR DONEM YOL ARKADASLAR GULEN CEMAATI IDI BUGUN NE OLDU GULEN CEMAATI PARALEL DEVLET YAPILNMASINDA TEROR ORUGUTU. DEVLETIN EN BUYUK IC DUSMANI GULEN CEMAATI...

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151