AKP'li başkan yangını 'photoshop' ile söndürdü

AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın, kentte meydana gelen orman yangılarına müdahalede Türk Hava Kurumuna ait yangın söndürme uçağı fotoğrafını photoshop ile ekledi.

AKP'li başkan yangını 'photoshop' ile söndürdü

Tunceli’de günlerdir süren yangına geç müdahale edilmesi eleştirilirken AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın, photoshopla söndürme uçağı eklenmiş yangın fotoğrafı paylaştı.

PHOTOSHOPLA YANGINA MÜDAHALE ETTİ

Tunceli’de orman yangınlarına havadan müdahalenin geç yapılması nedeniyle iktidara sert eleştiriler sürerken AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın sosyal medya hesabından şu mesajı attı:

* Hizmeti fotoğraf, siyaseti iftira zanneden kimseler bilmeliler ki; Hozat ilçemizde çıkan yangına Devletimiz tüm imkanlarıyla müdahale etmektedir. Bugün arazözlerle, yarın uçaklarla…

AKP’li Özaydın’ın kullandığı yangın fotoğrafında photoshop programıyla eklenmiş bir yangın söndürme uçağı vardı.

Sosyal medyada Sercan Özaydın için “Yangına photoshopla bile müdahale edemedi” yorumları yapıldı.

CHP’Lİ VEKİLDEN TEPKİ

AKP il başkanına tepki gösteren CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, “AK Parti il başkanı photoshop yapmış gelen uçakların rengi bile tutmuyor. Ama zaten kendisi bu olaylardan birhaber olduğu için gelen uçağında iş olsun diye olay yerine gitmeden her zaman olduğu gibi photoshop ile günü kurtarmaya çalışmış ama insanların dikkatinden bu kaçmadı. Bir açıklama yapacaklarsa öncelikle alana gidip görülecekler bu olayın yaygara mı yoksa gerçek bir acı mı yaşandığını görürler. Yağmış olduğu bu paylaşımdan dolayı kendisini kınıyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış pınarı
Barış pınarı - 2 hafta Önce

Heee sahtekarlar o siizn yıllar önce aldığınız mö uçaklarnnızı göstermek için ancak fotoshop ile yangın sönderenileceğini göstermek için onu yapmıştır.. İçki. Masalarına meze rakı alacağınıza uçakları modernize etseydiniz.. Elimizde 2 uçak olurdu... THK kurban derinlerini pavyonlarda5 yıldız otellerde kumar masalarında yemeseydiniz.. Şimdi bu millet bunları konuşmuyor olacaktı... Her pisliğin altında bu CHP zihniyeti cıkar... Pislik vurgun yalan talan riya ve aklınıza gelmeyen ne kadar şerefsizlik varsa bunun hepsimi barındıran bi merkez var oda CHP zihniyetinin taaaa kendisidir.....