AKP'li Elitaş’tan İYİ Parti hakkında suç duyurusu

banner155

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, İYİ Parti Kayseri milletvekili adayları ve il başkanı hakkında suç duyurusunda bulundu.

AKP'li Elitaş’tan İYİ Parti hakkında suç duyurusu
banner170

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş yaptığı açıklamada, "İki gün önce kamuoyunu yalan ve yanlış bilgilerle meşgul eden ’İYİ’ Parti milletvekili adayları ve İyi Parti İl Başkanı hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Elitaş, "Bilindiği gibi Kayseri kamuoyunu yalan ve yanlış bilgiler ile oyalamaya çalışanlar şahsıma ve Kayseri milletvekili adaylarımıza ‘iftira’ ederek şov yapmaya çalışmış ve başarılı olamamıştır. Savcılığa verdikleri evrakları bile ret edilenlerin, Kayseri için dikili bir ağacı bile olmayanların kamuoyunda hiçbir karşılığı olmaması sebebi ile seçime sayılı günler kala ‘çamur at izi kalsın’ siyaseti yapmışlar ama bu yapılan iftira ve karalama kampanyası tutmamıştır. Çünkü güneşi balçıkla sıvayamazsınız. Işık aradan sızar gider. Bugün Kayseri Cumhuriyet Savcılığına giderek hakaret ve iftira dolu sözler söyleyen ’İYİ Parti’ Kayseri milletvekili adayları ve Kayseri İl Başkanı hakkında ‘suç uydurmak, hakaret ve iftira’ suçlamasından dolayı Kayseri Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusu dilekçesi verdik. Adalete hesap verecekler” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 09:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
özkan
özkan - 9 ay Önce

ULAN ŞEREFSİZ KAMUOYUNU YILLARCA ALDAN YANILTAN SİZLERSİNİZ

Ahmet
Ahmet - 9 ay Önce

Yine döndük dolaştık geldik aynı yere! Adamlar en ufak fırsatta balyozla vurmayı ihmal etmiyor! İYİ partiye ve sayın Akşenere her fırsatta FETÖCÜ iftirası atan bu utanmazlar sürüsüne hala dava üstüne dava açmamak iyi parti yöneticilerinin ve sayın Akşenerin çok büyük vebalidir!

Ömer Faruk Duygun
Ömer Faruk Duygun @Ahmet - 9 ay Önce

İddia sahibi iddiasını ıspatlamakla yükümlüdür. Ispat edemeyen şerefsizdir namussuzdur denildiğinde böyle bir vebal kalmaz. İftira atan müfteri şerefsizliği ve alçaklığı kabul etmiştir, davaya gelince, ... mı siken kadı kimi kime şikayet edeceksin.

azmi dinçer
azmi dinçer - 9 ay Önce

üçkagıtçı elitaş TÜRKİYE CUMHURİYETİ sen ve ekibiniz kadar yalan dolan iftira yankesici hırsız ukala ve milleti ayrıştıran bir hükümet daha yeryüzüne gelmememiştir vede tahmin ediyorumki gelmez de bütün yan yollar sizde ya nasıl bu milletin vekili oluyorsunuz analamıyorum bu insanlar gerçekten bu kadar koyunmu ya

SAMİ  KOYUNCU
SAMİ KOYUNCU - 9 ay Önce

ELİTAŞ SİZLER 16 YILDIR YALAN SÖYLÜYONUZ BAŞTA BU YALANLARIN HESABINI VERİN

PekIYIspor
PekIYIspor - 9 ay Önce

Yürü bi git.
Bi tarafının kılları ağarmış
Haala bik bik.
Adaletmiş he canım
he gülüm he.

SIRADAKİ HABER

banner151