AKP’li gazeteci Cem Küçük’ten Erdoğan’ı kızdıracak Osman Kavala çıkışı

AKP’li gazeteci Cem Küçük’ten Erdoğan’ı kızdıracak Osman Kavala çıkışı geldi.

AKP’li gazeteci Cem Küçük’ten Erdoğan’ı kızdıracak Osman Kavala çıkışı

Habertürk canlı yayında konuşan iktidara yakınlığı ile tanınan gazeteci Cem Küçük, Gezi Parkı Davası'nda ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilen iş insanı Osman Kavala'yla ilgili "Ben yıllarca FETÖ'yle ilgili binlerce araştırma yaptım. Hiçbir dosyada Kavala'nın adına denk gelmedim FETÖ'yle ilgili. Uydurma olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

"CEZANIN AĞIR OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

"Gezi seçilmiş meşru hükümeti çalışamaz işlemez hale getirmek için yapıldı. Gezi bir darbe girişimidir. Net böyledir. AK Parti bu işten haklı çıkmıştır" diyen Küçük, Osman Kavala'ya verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının ise ağır olduğunu söyledi.

"UYDURMA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

Küçük, "15 Temmuz'u yapanlara da ağırlaştırılmış müebbet verildi. Osman Kavala'ya da aynısı verildi. Kavala'nın masum olduğunu düşünmüyorum. Bu cezanın ağır olduğunu düşünüyorum. Başka bir suçtan olduğu iddia edilip 15 Temmuz eklendi. Ben yıllarca FETÖ'yle ilgili binlerce araştırma yaptım. Hiçbir dosyada Kavala'nın adına denk gelmedim FETÖ'yle ilgili. Uydurma olduğunu düşünüyorum. Casusluktan beraat etti" şeklinde devam etti.

YORUM EKLE