AKP’li müşavirden skandal paylaşım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 1. Hukuk Müşaviri Necmi Özen, sosyal medya hesabında skandal bir paylaşımda bulundu.

AKP’li müşavirden  skandal paylaşım

Özen, CHP’li kadınların taşıdığı “Kadınlar yaşasın, yaşasın kadınlar” pankartını fotoşop yöntemiyle “Kadına özgürlük, sevişiriz cenabet gezeriz. Tayyip sana ne, yaşasın laiklik” şeklinde değiştirdi ve Facebook hesabında paylaştı.

2011 yılında AKP’den Kocaeli Milletvekili aday adayı olan Özen’e en sert tepki CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’ten geldi.

“İNSAN İÇİNE ÇIKMAYI HAK ETMİYOR”

Kaplan, “Bunun adı sapıklık, alçaklık, şerefsizlik. Sizin eşiniz, anneniz, kız kardeşiniz yok mu? Bu ahlaksızlık için derhal gereğini yapın” dedi. Hürriyet şöyle devam etti: “Ben okurken utandım ama Necmi Özen gibiler paylaşmaya utanmamış. Necmi Özen gibiler değil Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmayı, insan içine çıkmayı bile hak etmiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na da sesleniyorum: Sizin eşleriniz, anneleriniz, kardeşleriniz yok mu? Bu ahlaksızlığa karşı derhal gereğini yapın.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Lokman Ates
Lokman Ates - 1 yıl Önce

Ülkenin gündeminde Ekonmik çıkmaz, Zarrab davası, çocuk istiamarları, Afrin gibi önemli meseler varken, AKP, ve AKP müşavirleri gündem için kadın erkek ilişkilerini mi bulmuş? Şan, şeref, arıyorlarsa bu meselelerle meşgul olsunlar!...

SIRADAKİ HABER