AKP’li Savcı Sayan’dan tepki çeken klip

AKP’li Savcı Sayan’dan tepki çeken klip geldi.

AKP’li Savcı Sayan’dan tepki çeken klip

Ağrı'nın AKP'li Belediye Başkanı Savcı Sayan, yeni yılın ilk saatlerinde kent merkezindeki yoksul ailelere gıda, yakacak ve giyim yardımında bulundu.

O anları kameralarla kayıt altına alan Sayan'ın, sosyal medya hesaplarından da klip olarak yayınlaması tepkilere neden oldu.

AKP’li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan yeni yılın ilk saatlerinde ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret etti.

Evlerinde ziyaret ettiği vatandaşlara Başkan Sayan, yakacak, soba, giyim ve gıda yardımında bulundu.

Yaptığı yardımları şova dönüştüren AKP’li Belediye Başkanı Sayan, giyim, gıda ve yakacak  yardımımda bulunduğu aileler ile çocukların o anlarını kameralarla kayıt altına alarak belediye ve kendi kişisel sosyal medya sayfalarından yayınlaması tepki topladı.

“KAYAKTA DEĞİL HALKIMIZN HİZMETİNDEYDİK”

AKP’li Sayan, yardım görüntülerini, “Sabahtan gece saat 22'ye kadar belediye çalışanlarımla birlikte sobası olmayana soba, kömürü olmayana kömür götürdük. Çocuklarımızı sevindirdik. Onlar yeni yıla mutlu girince biz daha çok mutlu olduk. Dağlarda kayakta değildik. Halkımızın hizmetindeydik” notuyla klip olarak yayınladı.

Sosyal medyada gündem olan görüntüler, vatandaşlardan büyük tepki topladı.

Sosyal medya kullanıcılarından, bazı kişiler Sayan’ın yayınladığı görüntüleri beğenerek tebrik ederken, çoğu kişi işe yapılanın yanlış olduğunu belirterek AKP’li belediye başkanını şov ve dar gelirli insanlar üzerinden reklam yaptığı için eleştirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış pınarı
Barış pınarı - 3 hafta Önce

Yok cebimdeki para ile değil CHP nin işbankssındakki parası ile yaptı... Ne yapsın baktı sizden Bi halt olmaz dedi adamcağız ne yapsın koyun gibi 100 yıldır CHP oy veriyorsunuz.. Pardon koyun değil dinazor falan olmalısınız... Koyunlar o kadar yaşamaz... Fakat siizn zihniyet yaşıyor..

Yakup Girginer
Yakup Girginer - 3 hafta Önce

Yardımlarda müslüman olanlar veren elle alan elin görünmemesine dikkat ederler.Kameralar karşısında alan ellerimizi incitmek olmaz.Seçimler geliyor akpliler kameralarla yardım dağıtmaya başladılar bir tanesi yılbaşı gecesi temizlik işlerinde çalışanlarla çalışma işlerinde gözüküyorlar vs.20 yıl yönetilen ülkede talanlar ,şatafata harcanan paralar 4 maaş 5 maaş ayda 200.000 tlden fazla alanlar olmada sığınmacıları göndermiş olsak yılda 10milyar dolar paramız bizde kalsa iş arayanlarımız kaçaklar vede sığınmacılar gönderilsede rahat iş bulsalarda belediye başkanları yardım dağıtmak durumunda kalmasalar.