Akşener'e Çanakkale'de engelleme

Meral Akşener, halkla buluşmasını Emiyet güçleri engellemeye çalışıyor.

Akşener, çıktığı 'Hayır'lı yolda Çanakkale'de vatandaşlarla buluşmasından rahatsız olan AKP ve Devlet Bahçeli ellerinden geleni yapıyor.

Aldığımız bilgiye göre Salonun eletriklerini kesilmiş durumda.

Polis olağanüstü önlemler almış vaziyette.

Buna rağmen Ülkücülerin direnişi devam ediyor.

Aldığımız son bilgiye göre  Kolin Otel Megaron Genel müdürü toplantı salonunun elektriklerini keserek Canlı yayaın araçlarına da elektrik sağlamadığı gibi, salonu kullanamayacaklarını söylüyormuş.

MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener’in bugün Çanakkale Kolin Otel’de  yapacağı “Milli iradenin önemi” konferansı siyasi baskı yapılarak iptal ettirilmeye çalışılıyor.

Günler öncesinden izni alınan ve organizasyonu yapılan konferansın yapılacağı otelin CEO’su dün akşam saatlerinde konferans tertip heyetine gelerek siyasi baskı gördüğünü konferansın iptal edilmesini talep etti.

Tertip heyetinden ret cevabı alınınca bugün sabah saatlerinden itibaren polis eşliğinde zor kullanılarak konferns iptal ettirilmeye çalışılıyor.

Konferansı canlı yayınlamak için otele gelen DHA aracı otele sokulmadı.

Otelin girişleri ve çıkışları kapatılmaya çalışılıyor.

Konferansın yapılacağı salonun elektrikleri otel yönetimi tarafından kesildi.

Konferans için otele gelen Ülkücülerle, otel personeli arasında arbede çıktı.

Otelin camları kırıldı.

Günler öncesinden gerekli izinleri alınan konferansın yapılacağı otelin CEO’su dün akşam saatlerinde konferans tertip heyetine gelerek siyasi baskı gördüğünü konferansın iptal edilmesini talep etti.

Tertip heyetinden ret cevabı alınınca bugün sabah saatlerinden itibaren polis eşliğinde zor kullanılarak konferns iptal ettirilmeye çalışılıyor.

Konferansı canlı yayınlamak için otele gelen DHA aracı otele sokulmadı.Otelin girişleri ve çıkışları kapatılmaya çalışılıyor. Konferansın yapılacağı salonun elektrikleri otel yönetimi tarafından kesildi.

Konferans için otele gelen Ülkücülerle, otel personeli arasında arbede çıktı.Otelin camları kırıldı. Çevik Kuvvet konferans salonun içine girdi. kimseyi içeri almıyorlar.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 15:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper
Alper - 4 yıl Önce

ÜLKÜCÜ KARDEŞİM HAYIR DEMEYE BU DAVRANIŞ BİLE YETER, TİTRE VE KENDİNE GEL DAVANA VE PARTİNE SAHİP ÇIK

Levent Kıroğlan
Levent Kıroğlan - 4 yıl Önce

Bu ülkemizin geleceği için bir ipucudur halkımız bunu iyi düşünmelidir

Ömer ünal
Ömer ünal - 4 yıl Önce

Yazıklar olsun.Milli irade dedikleri bumu halktan neyi kaciriyorlar bu telaş neden.

Ötükenli
Ötükenli - 4 yıl Önce

İbretle an be an gelişmeleri takip ediyoruz.Fetöde polisleri ve müdürleride istediğini yapıyordu.Gün geldi soluğu kodeste veya yurt dışında,yada kaçacak delik aramak durumunda kaldılar.Aynı akibet yarın engelleyenlerinde başına gelecek

Tekin Yiğit
Tekin Yiğit - 4 yıl Önce

meral akşener'in yapacağı toplantının dolaylı yollardan engellenmeye çalışılması ne insaf, ne izan ne demokrasiyle bağdaşır bir yol olmadığı gibi ahlaklı bi̇r davranış da değildir. bu ülke ne hilkat garibesi bir demokrasi yaşıyor. ama bu ve bu gibi sonuçları doğuranlar bu ülke için hayır'a alamet değildir. bunu göreceğiz yaşayacağız. engellemeler halka ve bu ülkeye düşmanlık etmektir.

ahmet karataş
ahmet karataş - 4 yıl Önce

Zalimin zevalı yaklaştıkca zulmü artarmış

fatih
fatih - 4 yıl Önce

Referandum yapmayın kardesim o zaman zaten referanduma güvenmiyorum herşeyin çalındığı bir ülkede oyları calmak onlar için çocuk oyuncağı

neval kavcar
neval kavcar - 4 yıl Önce

proje bu işler. akşener erdoğan'a "sana şiir okutmadılar" diye atıfta bulundu. buradan kahramanlık çıkmaz, pis koku çıkar. topu 500 kişi nerde toplanırsa toplansın yeni eş başkanı hazırlığına da kim meze olursa olsun. umrumuz değil.