Alaattin Çakıcı'dan 'siyasi cinayet' mektubu!

Alaattin Çakıcı, Devlet Bahçeli'ye bağlılığını yinelediği açıklamasında "Osman Kavala" ve "siyasi cinayet" tartışmaları üzerinden açıklamalarda bulundu.

Alaattin Çakıcı'dan 'siyasi cinayet' mektubu!

Alaattin  Çakıcı, Bahçeli ile ilgili 6 yıl önce yaptığı açıklamasına dair "Sayın Devlet Bahçeli benim ağabeyimdir ve savunduğum partinin de lideridir. Bana ihtiyacı yok. Ben ve oğlum onun şahsının yolunda ölürüz" dedi.

Çakıcı devamında, Osman Kavala'nın serbest bırakılması ve muhalefetin "siyasi cinayetler" açıklamalarına dair tehditvari ve cinsiyetçi ifadelerle paylaşımlar yaptı:

"Ne kadar acıdır ki demokratik hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyet'inde yasaları ihlal etmiş bir mahkum için Avrupa İnsan Hakları ve ABD, Almanya, Fransa, bazı Avrupa büyükelçileri kim oluyorlar ki cezaevinde yatan o zevat için bir muhtıra görünümünde bırakılma talebinde bulunabiliyorlar. Dümenden toplumu provoke ederek siyasi cinayetlerin her an olabileceğini dış kaynaklı ve yerli işbirlikçileri sürekli olarak medyaya pompalamaktadırlar. Yerli işbirlikçi devlet düşmanları şunu herhalde unuttular; Bu ülke okyanus ötesi White House'den yok edilmek istendi. Ama başaramadılar.

Üç saat evvel 2014-2015’te yazdığım yazıları bugün gündeme getirenlere şunu diyorum. Sayın Devlet Bahçeli benim ağabeyimdir ve savunduğum partinin de lideridir. Bana ihtiyacı yok. Ben ve oğlum onun şahsının yolunda ölürüz.

Not: Bu ülkede siyasi cinayetlerin olacağını gündeme getiren vatan hainlerine diyorum ki ilk siyasi cinayetiniz ben olayım. Biraz erkeklik varsa beni öldürürsünüz. İlk siyasi cinayetiniz de ben olmuş olurum. Ama sizler mahalleyi karıştıran hatunlar gibi konuşur fakat o ölçüden ileri gidemezsiniz”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat Yörükoğlu
Kürşat Yörükoğlu - 2 ay Önce

Dün söylediğini bu gün bu gün söylediğini yarın inkar edenlere dönek denir.

Ali Aydın
Ali Aydın - 2 ay Önce

Cumhur ortağı çakıcı iyi bilir cinayet ve faili meçhul oyunlarını...


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344