Alaattin Çakıcı ''Kaptan gemiyi terk etmez''

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifasının ardından ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı'dan açıklama geldi.

banner311
Alaattin Çakıcı ''Kaptan gemiyi terk etmez''

Ünlü Kabadayı Alaattin Çakıcı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifa ettiğine yönelik iddialarla ilgili bir açıklama yaptı.

Twitter’dan paylaşımda bulunan Çakıcı, “Devlet ve milletimiz için bu istifa ile ekonomi düzelecekse hayırlara vesile olsun” dedi.

Çakıcı’nın mesajları şöyle:

Kamuoyuna saygılarımla; Ciddi devlet adamları şartlar ne olursa olsun kişisel problemlerini devlet menfaatine devletimizin menfaati söz konusu olunca hükümet içerisindeki nefsi çekişmeler deepfrezde dondurulur.Devletimizin ve milletimizin ekonomik teminatı olan maliye bakanlığının uluslararası yıllardır ekonomik ilişkilerinden dolayı devam eden ekonomik bağlantılar da bir kopma olmaz ama yürüyen ilişkiler dünya sıkıntılı bir ekonomik süreç geçirirken maliyenin başındaki kaptan gemiyi terk etmez. Eğer cidden devletin başındaki kaptan ikinci kaptan olana bir süre dinlen demişse normaldir. Görevinden alınma devletin menfaatine ise hayırlı uğurlu olsun. Muhalefet baskısından görev değişikliğine uğratılmışsa devletimizin başı Cumhur ittifakının yıllardır yıpratmak isteyen muhalefete şunu göstermiştir. Devletin bekası için gerekirse kolumu keserim, devlet ve milletimiz için bu istifa ile ekonomi düzelecekse hayırlara vesile olsun. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

Alaattin ÇAKICI 

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2020, 22:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.