Alaattin Çakıcı köpürdü! 'Türk İş Adamlarına çökenleri neden yazmıyorsunuz?'

Kıbrıs'ta otel aldığı öne sürülen Çakıcı haberleri yalanlayarak gazetelerin Kolombiya mafyasının parasını Türkiye'de çalıştıran işadamlarını neden yazmadığını sordu.

banner311
Alaattin Çakıcı köpürdü! 'Türk İş Adamlarına  çökenleri neden  yazmıyorsunuz?'

Geçtiğimiz aylarda yasalaşan infaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye edilen Alaattin Çakıcı'nın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bir otel satın aldığı ileri sürüldü.

İddianın sahibi Avrupa gazetesi. Söz konusu haberde ''Türkiye'de mafya ve organize suç örgütü lideri olarak bilinen Alaattin Çakıcı Kıbrıs'a da el attı'' ifadelerine yer verildi.

Çakıcı söz konusu iddiayı kişisel Twitter hesabından yalanladı.

Peş peşe 4 paylaşım yapan Çakıcı, haberin yalan olduğunu söyleyerek, ''Cezaevinden çıktığım şu zamana kadar ne bir yer satın aldım ne de bir yer sattım'' dedi.

Çakıcı, Bodrum ve İstanbul'da da hakkında böyle haberler çıktığını hatırlatarak, ''Bu tip haberlerin hepsi külliyen yalandır.Türkiye artık eski Türkiye değildir'' ifadelerini kullandı.

Devletin kimin ne yapıp yapmadığını bildiğini söyleyen Çakıcı'dan ilginç bir de iddia geldi.

Bazı işadamlarının Ermeni diasporasının ve Kolombiya mafyasının parasını Türkiye'de kullandığını öne süren Çakıcı, paylaşımında ''Borçlu iş adamlarının malını gasp eden vatan hainlerini, fetö ve pkk'nın parasını çalıştıran, sözde iş adamlarının namussuzluklarını bu haberi yapan gazete ve diğer gazeteler neden gündeme getirmiyor'' dedi.

İşte o paylaşımlar

"Kamuoyuna saygılarımla, 28.08.2020 tarihli bugün yayınlanan AVRUPA isimli bir gazetede çıkan Alaattin ÇAKICI kıbrısta CRATOS’u satın aldı yönünde ki haber yalan bir haberdir. Cezaevinden çıktığımdan şu zamana kadar ne bir yer satın aldım, ne de bir yer sattım.

İkamet ettiğim Bodrum ve İstanbul da toplumda bu tip haberler çıkmaktadır. Bu tip haberlerin hepsi külliyen yalandır.Türkiye artık eski Türkiye değildir,

Devletimiz kimin ne yapıp, yapmadığını bu tip haberleri yapıp basına servis eden kişilerden milyonlarca kere daha fazla bilgi sahibidir ve devlet kimin ne yapıp yapmadığını daha iyi bilir. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

Not: Ermeni diasporasının ve Kolombiya mafyasının parasını Türkiye’de kullanıp, borçlu iş adamlarının malını gasp eden vatan hainlerini,feto ve pkk’nın parasını çalıştıran, sözde iş adamlarının namussuzluklarını bu haberi yapan gazete ve diğer gazeteler neden gündeme getirmiyor"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.