Ali Tarakçı “Cuma günü Hakan Fidan, Öcalan'la görüştü”

Gazeteci Ali Tarakçı, Milli İstihbarat Teşkilatı(MİT) Başkanı Hakan Fidan’ın Cuma günü İmralı’da Abdullah Öcalan’la görüştüğünü iddia etti.

banner311

Tarakçı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin  “Abdullah Öcalan avukatlarıyla görüşsün” açıklamasını hatırlatarak, “Değişiyor herkes, başka bir şey kırılıyor” yorumunda bulundu.

Gazeteci Çağlar Cilara’nın Onuncu Köy programına katılan Ali Tarakçı, “Hakan Fidan, Cuma günü Abdullah Öcalan’la görüşüyordu, çok açık net söylüyorum” ifadelerini kullandı. Bahçeli’nin “Abdullah Öcalan avukatlarıyla görüşsün” sözlerini hatırlatan Tarakçı, “Değişiyor herkes, başka bir şey kırılıyor” yorumunda bulundu. İddia üzerine Cilara’nın ‘yeni bir çözüm süreci mi?’ sorusunu yanıtlayan Tarakçı şu yanıtı verdi:

“Yeni bir çözüm sürecinden çok daha farklı. Suriye üzerinden bakmak gerekiyor. Suriye’de yeni bir politika kurulacak. Bugün ABD’nin Dışişlerindeki en önemli yetkilisi dedi ki bölgeye yeni bir güç geliyor. Kim bilmiyoruz”

PROGRAMIN TAMAMI

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
fatih23
fatih23 - 1 yıl Önce

apoyla görüşmeye cumasını tebrik etmeye mi gittin...

Turgay
Turgay - 1 yıl Önce

Yakında Bahçeli 'de Apo iti ile görüşür.

Murat Çetinkaya
Murat Çetinkaya - 1 yıl Önce

İstanbul'a seçimi kazanasıya kadar her türlü fırıldak mübah !..

YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 1 yıl Önce

Yazık vAllahi çok yazık

YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 1 yıl Önce

ABD amca emretti görüşme başladı.Bir zamanlar biri çözüm sürecini hayvanlar bile anladı ama bazıları anlamadı demişti unutuldu mu?

IYI parti Çubuk
IYI parti Çubuk - 1 yıl Önce

Piskevit TÜRK Milliyetçileri bizleri yillarca kandirip apoyu ipten alan zurriyetsiz yakında barzani ile megri megri diyecek