Ali Tarakçı'dan çarpıcı çıkış "1 Nisan'da Ak Parti seçimleri kazanırsa asıl beka sorunu o zaman başlar”

Akit TV'de yorumculuk da yapan gazeteci Ali Tarakçı'dan çarpıcı çıkış: 1 Nisan'da Ak Parti seçimleri kazanırsa asıl beka sorunu o zaman başlar

Çağlar Cilara'nın YouTube kanalındaki 'Onuncu Köy' isimli programına katılan gazeteci Tarakçı, Ak Parti'nin 1 Nisan'da seçimi kazanması durumunda daha da şiddetli bir dil kullanacağını ileri sürdü. Tarakçı 31 Mart'ta Ak Parti'ye ders verin çağrısında bulundu:

"Nobranlığa, kibre, toplumu ayrıştırmaya ve ötekileştirmeye, ilk defa topluma hizmetkar gibi değil, efendi gibi konuşan dile ve ekonomideki kötü yönetime 31 Mart'ta milletin dur demesi gerekiyor. Ak Parti bu seçimleri kazanırsa, Mansur Yavaş ve Meral Akşener'i nasıl tehdit ediyorsa bu dilin daha şiddetleneceğini iddia etmiyorum, görüyorum. Bugün Ankaralılara yazık olur demek olur mu? 1 Nisan'da eğer Ak Parti bu seçimleri kazanırsa ben Türkiye için kaygılıyım. Asıl beka meselesi odur. Bugün beka sorunu yoktur. Sen domatesin, soğanın, patlıcanın sorununu çözemeyen biri beka sorununu çözebilir mi? Ak Parti'ye bir ders verilmeli ki, 1 Nisan sabahı asıl beka meselesi ile karşılaşılmamalı. Bu dil tehlikeli bir dil, bu dil Türkiye'yi bölen bir dil."

PROGRAMIN TAMAMI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 4 ay Önce

Al iste cikti bi yesil komünist daha. ALLAHIM BUNLARA FIRSAT VERME ALLAHIM CUMHUR ITTIFAKINI MUZAFFER KIL, HEMDE YÜZDE 65 OY ORANI ILE.

Celal Öz MHPli
Celal Öz MHPli - 4 ay Önce

Helal çok doğru .. Beka önceden yok muydu ülkenin bekası'ten beri peşkeş çekilen adalar sadece biri Golan tepelerini savun kendi toprağını savunma pehh... Bekaymış koltukların ve rantların bekası...

SIRADAKİ HABER